R3 2200G sistem toplama

Bütçe
4000
Bilmiyorum eğer.

Bilmiyorum dolara bağlı. Biliyosunuz dolar şu anda uçtu eğer ileriki zamanlarda dolar düşerse ekran kartı alırım. Şu anlık bir bütçe belirlemedim.

İsterseniz şuna bir bakın Teknobiyotik A2 Versiyon 2021 - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, GTX 750Ti 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Kampanyalı PC | Teknobiyotik
Eğer ki beğenmesseniz kendi sisteminizle devam edin diyorsanız ki bana acil ekran kartlı lazım üstte attığım linke bakın şu anki belirlediğiniz sistem APU sistem zaten idare eder mi eder ama oyunları düşük de oynarsınız. İşlemciyi değiştirip ekran kartı olarak da 1050 Ti olabilir fiyat olarak da makul.

Sistem güzel fakat SSD ve işlemciyi değiştirmenizi öneririm. 2200G ile 1650'yi 1 yıl kullandım ve çok pişman oldum neredeyse her oyunda darboğaz oluyordu. Bu yüzden satıp 1600 AF aldım. O işlemciye Max 1050 Ti ekran kartı takılır 2200G yerine 3400G tercih edin.
teşekkürler . Peki m2 ssd tarafından ne önerirdiniz ?

İsterseniz şuna bir bakın Teknobiyotik A2 Versiyon 2021 - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, GTX 750Ti 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Kampanyalı PC | Teknobiyotik
Eğer ki beğenmesseniz kendi sisteminizle devam edin diyorsanız ki bana acil ekran kartlı lazım üstte attığım linke bakın şu anki belirlediğiniz sistem APU sistem zaten idare eder mi eder ama oyunları düşük de

SSD'lik sorun yok benim hatam yanlış okudum gayet iyi M.2 SSD
Olsun . Teşekkür ederim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı