Çözüldü R3 2200G sisteme görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zero7

Decapat
Daha fazla  
RAM
2x8 16gb Adata Xpg Gammix D30 3200Mhz
Ekran kartı
Asus ROG RX 580 8GB
Anakart
Msi A320M-A Pro Max, Msi B350M Pro-VD Plus
İşlemci
Ryzen 3 2200G
Merhaba, dün aldığım Ryzen 3 2200G işlemci ile ne denesem görüntü alamıyorum. Onboard denedim, ekran kartı ile denedim, anakarti değiştirip denedim, RAM'leri değiştirip denedim, BIOS pilini sokup takip denedim. Ancak hiçbir görüntü alamadım. İşlemciyi 2. el Param Güvende ile aldım, yani eğer sorunlu ise iade edebilirim ama bundan önce de gene aynı model islemciden almıştım, gene görüntü gelmemişti, iade etmiştim.
Anakart: A320M-A Pro Max, B350M Pro-VD Plus.
RAM: Adata XPG Gammix D30 3200 MHz.
GPU: RX 580.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dün aldığım Ryzen 3 2200G işlemci ile ne denesem görüntü alamıyorum. Onboard denedim, ekran kartı ile denedim, anakarti değiştirip denedim, RAM'leri değiştirip denedim, BIOS pilini sokup takip denedim. Ancak hiçbir görüntü alamadım. İşlemciyi 2. el Param Güvende ile aldım, yani eğer sorunlu ise iade edebilirim ama bundan önce de gene aynı model islemciden almıştım, gene görüntü gelmemişti, iade etmiştim.
Anakart: A320M-A Pro Max, B350M Pro-VD Plus.
RAM: Adata XPG Gammix D30 3200 MHz.
GPU: RX 580.
BIOS güncellemeyi deneyin, APU Ryzen'ler için güncelleme gerekiyordu diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı