R3 2200G Windows 11 kurulursa sorun çıkar mı?

Single0

Hectopat
Daha fazla  
Ryzen 3 2200G işlemcim var Windows 11 desteklemediğini gördüm. Eğer bir şekilde kurarsam bir sorun çıkar mı? İleride güncelleştirme alamayacağını diyor Microsoft ama yükleyip alanlar da var. Eğer yüklersem bir sıkıntı çıkar mı güncelleştirme almaya devam eder miyim? Daha önce desteklemeyen bir sisteme kuran veya bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 3 2200G işlemcim var Windows 11 desteklemediğini gördüm. Eğer bir şekilde kurarsam bir sorun çıkar mı? İleride güncelleştirme alamayacağını diyor Microsoft ama yükleyip alanlar da var. Eğer yüklersem bir sıkıntı çıkar mı güncelleştirme almaya devam eder miyim? Daha önce desteklemeyen bir sisteme kuran veya bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim.

Ryzen 3 3100 sisteme kurup uzun bir süre kullanmışlığım var, bütün güncellemeleri beta versiyonu üzerinden alıyordum. Senin işlemcin ile ilgili bilgim yok ama A320 anakartlara TPM 2.0 desteği var.(yani benim ASUS A320M-F anakartında destek var)

Arkadaşımın 2010 yıllarına ait eski bilgisayarına Windows 11 Home kurdum ve Windows 10'dan daha iyi performans verdiğini ve Windows Update üzerinden güncelleme almaya devam ettiğini fark ettim. Sıkıntı çıkmaz diye tahmin ediyorum.

Geri
Yukarı