R3 2200u bilgisayar Aniden Kilitleniyor

ayasli

Hectopat
Selamlar herkese. Benim sorunum bilgisayarımın bazen oyun oynarken bazense boştayken kilitleniyor diyerek kendini kapatıyor. Format attım belki düzelir umuduyla anca düzelmedi. Dizüstü bilgisayarımda R3 2200u ve Vega 3 bulunuyor. Özellikle oyundayken bu sorun benim için büyük sıkıntı oluyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar herkese. Benim sorunum bilgisayarımın bazen oyun oynarken bazense boştayken kilitleniyor diyerek kendini kapatıyor. Format attım belki düzelir umuduyla anca düzelmedi. Dizüstü bilgisayarımda R3 2200u ve Vega 3 bulunuyor. Özellikle oyundayken bu sorun benim için büyük sıkıntı oluyor. Yardımcı olabilir misiniz?
İşlemci kaç derecelerde?

İşlemci 95'in üstüne çıkarsa büyük ihtimalle bilgisayar kapanıyor bence daha iyi bir soğutucu alın.

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-14_000455.png
    resim_2021-04-14_000455.png
    15,3 KB · Görüntüleme: 22
Sıcaklık herhangi bir oyun oynamazken bu şekilde şu an.
Macun sürmek iyi bir etki yapar mı?

Bakayım, teşekkürler.

Hocam benim tavsiyem soğutucu almayacaksanız bilgisayarın oyun oynarken ayarlarını iyice düşürün ya da bayağı düşük sistemli oyunlar oynayın ve ısınmaya başladığında kapatın.

Sıcaklık herhangi bir oyun oynamazken bu şekilde şu an.
Macun sürmek iyi bir etki yapar mı?

Bakayım, teşekkürler.

Macun yenileyin 79 derece boşta aşırı bu yüzden bilgisayarınız kitleniyor. Sıcaklık korumanız 95 derece.

Hocam benim tavsiyem soğutucu almayacaksanız bilgisayarın oyun oynarken ayarlarını iyice düşürün ya da bayağı düşük sistemli oyunlar oynayın ve ısınmaya başladığında kapatın.
Hocam bilgisayarın işlemcisini bu kadar zorlayan, oynadığım tek oyun Valorant. Diğer oyunlar pek sıkıntı çıkarmıyor zaten.
Macun yenileyin 79 derece boşta aşırı bu yüzden bilgisayarınız kitleniyor. Sıcaklık korumanız 95 derece.
Tamamdır, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı