R3 2200U GTA 5 performans düşüşü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

cscscs222

Centipat
İlk başlarda akıcı bir şekilde oyunu oynayabiliyordum. Hiçbir sorun yoktu. Daha sonra birkaç hafta bilgisayarı kullanmadım. 1-1.5 ay boyunca. Tekrar oyuna girdiğimde daha önceleri her zaman 40+ olan FPS, 25-30'a kadar düştü. En az 10 kere format attım. Oyunu defalarca silip tekrar yükledim. Her şeyi denedim. Sonuç aynı. Durduk yerde performansın bu kadar azalmasına anlam veremedim.

Sistem özelliklerim:
  • İşlemci: AMD Ryzen 3 2200U with Radeon Vega Mobile Gfx, 2500 MHz, 2 çekirdek, 4 mantıksal işlemci.
  • Harici ekran kartı: AMD Radeon(tm) 535 (bunu kullanıyorum)
  • RAM: 8 GB
  • HDD: 1 TB

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk başlarda akıcı bir şekilde oyunu oynayabiliyordum. Hiçbir sorun yoktu. Daha sonra birkaç hafta bilgisayarı kullanmadım. 1-1.5 ay boyunca. Tekrar oyuna girdiğimde daha önceleri her zaman 40+ olan FPS, 25-30'a kadar düştü. En az 10 kere format attım. Oyunu defalarca silip tekrar yükledim. Her şeyi denedim. Sonuç aynı. Durduk yerde performansın bu kadar azalmasına anlam veremedim.

Sistem özelliklerim:
  • Işlemci: AMD Ryzen 3 2200U with Radeon Vega Mobile gfx, 2500 MHz, 2 çekirdek, 4 mantıksal işlemci.
  • Harici ekran kartı: AMD Radeon(tm) 535 (bunu kullanıyorum)
  • RAM: 8 GB.
  • HDD: 1 TB.

HDD kullaniyorsaniz normal APU sistemde SSD alirsaniz belki çözülür.

HDD kullaniyorsaniz normal APU sistemde SSD alirsaniz belki çözülür.
HDD ile pek alakası yok. Bende de HDD var pek sıkıntı yaratmıyor. RAM miktarı yetersiz geliyor olabilir. MSI Afterburner ile OSD değerlerini atın. Bu arada online modda mı böyle SP modda mı böyle?

HDD ile pek alakası yok. Bende de HDD var pek sıkıntı yaratmıyor. RAM miktarı yetersiz geliyor olabilir. MSI Afterburner ile OSD değerlerini atın. Bu arada online modda mı böyle SP modda mı böyle?
SP mod. Oyun orijinal değil.
Dediğinizi deneyeceğim ama daha önce bir sorun yoktu. Tozlanma ya da virüs diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı