Çözüldü R3 3100 GTX 1650S mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ibrahimmkrdg

Decapat
Daha fazla  
R3 3100 - 1650 Super.

10 aylık sistemde ilk kez mavi ekran yedim. Minidump paylaşıyorum, acaba bakar mısınız? Ve şunu ekleyeyim; bugün NVIDIA'nın yeni driver'ını kurmustum. Kurduktan sonra PC'ye reset atmamıstım. Kurduktan 4 saat sonra falan, arka planda bir şey de acık değildi, Twitch yayını izlerken Windows arama kısmına tıkladım ve dondu. Sonra da mavi ekran verdi.

@erengore

Son düzenleme:
Çözüm
DDU ile sildikten sonra tekrar GeForce Experience'dan bir önceki güncellemeyi mi yüklemeliyim yoksa hiç gefore Experience gir miyim başka bir yerden mi yüklemeliyim?

Kartınız NVIDIA GTX 1650 Super modeli ise DDU ile kaldırıp bunu kurun. Geforce Driver Results | NVIDIA (ek olarak driverlar için orijinal sitesi hariç bir site/programdan indirme yapmayın.)

Ve klavye fare dısında sadece kulaklık var.
Çıkarın.
WHQL sürücülerin sıkıntı yapma ihtimali yok denecek kadar az. Yeni konu açıp dump dosyanı paylaşır mısın? Bu konudan sapmayalım.

Son durum nedir?
WHQL olmasına rağmen bazı sistemlerde sorun çıkarmış bu sürücü. Boşuna ucunu açık bırakmıyoruz 😎
...ihtimali yok denecek kadar az.

Son durum nedir?

WHQL olmasına rağmen bazı sistemlerde sorun çıkarmış bu sürücü. Boşuna UC'unu açık bırakmıyoruz 😎

Hocam bu arada bir daha almadım mavi ekran. Kusura bakmayın unutmuşum konuyu ben.
@İsmimberkay hocam merhaba. Şimdi PC'yi açtım ve GeForce Experience uygulamasından bildirim geldi yeni güncelleme var diye. Uygulamadan mı yüklemeyi yapmamı önerirsiniz yoksa Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Sürücüsü | NVIDIA buradan WHQL versiyonunu mu indirmemi önerirsiniz? Bir de attığım linke bakar mısınız doğru mu diye :)
@ismimberkay hocam merhaba. Şimdi PC'yi açtım ve GeForce Experience uygulamasından bildirim geldi yeni güncelleme var diye. Uygulamadan mı yüklemeyi yapmamı önerirsiniz yoksa Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Sürücüsü | NVIDIA buradan WHQL versiyonunu mu indirmemi önerirsiniz? Bir de attığım linke bakar mısınız doğru mu diye :)
Son durum nedir?

WHQL olmasına rağmen bazı sistemlerde sorun çıkarmış bu sürücü. Boşuna UC'unu açık bırakmıyoruz 😎

Üstte attığım linkte 466.27 cıkıyor ama gelen sürüm 466.77

Bir de bu linki buldum. Kafam karıştı şu an. Neden üstte attığım 466.27 ise bu sitede 466.77 var?

Son düzenleme:
Hocam mesajını düzenlediğin için bildirim gelmiyor öyle kontrol ederken fark ettim. Kusura bakma lütfen. Şuan mavi ekran alıyor musun? 466.77 sürümü WHQL ancak çoğu sistemde stabil olarak çalışamıyor ve mavi ekrana sebebiyet veriyor. 466.27 ve 466.47 sürümleri genel olarak stabiller. Kısaca 466.77 sorunlu WHQL, 466.27/47 stabil WHQL sürümler.

Geri
Yukarı