R3 3100 GTX 1650S sistemde düşük FPS

bilocan42

Decapat
Daha fazla  
İyi günler. CS:GO oynarken FPS 170'leri görüyor. Facit oynarken bile 200-170 görüyor. Bu neden olabilir? Sistem özeliklerim Ryzen 3 3100, GTX 1650 Super, 2x8 RAM 3000 MHz, A320 h anakart var. Bu sorun nasıl çözebilirim iyi günler. PC aldım günlerde 350-250 FPS gidip geliyordu.

Benim yüksek ayarlar, mssa 4X 190 FPS alıyorum Dust 2 rekabetçi de. Windows Update hizmeti arka çalışıyor olabilir. Görev Yöneticisinden oyuna girmeden bak bazen 10-20 FPS düşürdüğü oluyor.

Benim yüksek ayarlar, mssa 4X 190 FPS alıyorum Dust 2 rekabetçi de. Windows Update hizmeti arka çalışıyor olabilir. Görev Yöneticisi'nden oyuna girmeden bak bazen 10-20 FPS düşürdüğü oluyor.

O bile kapalı PUBG de bile FPS dükük alıyorum düşük ayalrlarda bile 60 FPS alıyorum yani sisteme boşunamı para verdim bilmiyorum.

O bile kapalı PUBG de bile FPS dükük alıyorum düşük ayalrlarda bile 60 FPS alıyorum yani sisteme boşunamı para verdim bilmiyorum.

Yok senin sitemde bir terslik var şunları yapmayı denesene; BIOS güncellemesi, ekran kartını DDU ile kaldırıp yeniden sürücü kurulması, chipset kurulumu, RAM'ının kaç GHz ile çalıştığını öğrenip düşükte çalışıyor ise yükseltmek, Windows'un son Update 'ini almak ya da son gelen Update ile FPS düşmüş ise onu kaldırmak kolay gele.

Yukarıda gördüğüm kadayla ekran kartınız güncel değil.
Bu dosyayı indirin ekran kartı driverinizi güncelleyin. Veya direk NVIDIA Experience üzerinden güncelleyin. Sisteminizdeki çerezleri temizleyin. Bu arada verdiğim driver Windows 10 için. Windows 11 kullanıyorsanız belirtin onun linkini atayım.

Geri
Yukarı