R3 3100 sistem için 3450 TL ucuz mudur?

Fiyatlar artınca ailem ''Satma, yenisini alamayız.'' dedi deyin. Ticarette olur böyle şeyler takılmayın fazla. Millet neler yapıyor ayıp mı diye düşünmeden.

Ucuza satmışsınız. Neyse artık olan olmuş çare yok artık pişman olmayın. Ben de aynı durumu zamanında çok yaşadım. 😑

Hocam satmadım daha anlaştık dediklerinize dayanarak vazgeçmek istiyorum ama ne diyebilirim adama?
Fiyatlar artınca ailem "satma, yenisini alamayız." dedi deyin. Ticarette olur böyle şeyler takılmayın fazla. Millet neler yapıyor ayıp mı diye düşünmeden.

Babam izin vermiyor satmama de başkasına sat.

Hocam 4000 TL'ye ilana koymuşum 1 aya yakın kimse mesaj atmıyor nasıl satabilirim ki?

Hocam satmadım daha anlaştık dediklerinize dayanarak vazgeçmek istiyorum ama ne diyebilirim adama?

Hocam 4000 TL'ye ilana koymuşum 1 aya yakın kimse mesaj atmıyor nasıl satabilirim ki?
Utanacak bir şey yok hocam. Adama diyeceksiniz ki ben bu kasanın fiyatını biraz araştırdım sağdan soldan 3450TL ucuza vermişsin dediler. Bende kafanızda ne kadar fiyat varsa o fiyattan tekrar satışa sunacağım der kusura bakmayın deyip geçersiniz. Ticaretin ayıbı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı