R3 3100 ve GTX 1650 Super sistemde sinyal yok hatası

ahbeab

Centipat
RAM
8+8gb ram 3000mhz evo
SSD veya HDD modeli
240gb wd
Ekran kartı
GTX 1650 super
Anakart
Colorful a320m-k pro
İşlemci
r3 3100
Bilgisayarım eski falan değil R3 3100 GTX 1650S 8+8 GB RAM var ve Colorful A320M-K Pro anakart şimdi arada sırada sinyal yok hatası alıyorum bilgisayar tuşuna basıyorum Power tuşuna sonra birkaç saniye sonra sinyal yok yazıyor monitörde sonra açılmıyor bilgisayarı kapat aç yaptığımda bu sefer düzeliyor arada sırada da oluyor buna çok sinirlenmeye başladım yok mudur bunun çözümü?

Onun haricinde bir sıkıntı yok zaten sapasaülam çalışıyor arada bu sıkıntı çıkartıyor bu da sinirlendiriyor.

Aynı sıkıntıyı yaşayan aynı parçalara sahip bir arkadaş buldum onda da aynı sıkıntı var tıpatıp aynısı GTX 1650 Super sistem "sinyal yok" hatası

Şimdi bunu doğrudan parçalara yüklemek sorun yani dedimiz gibi bunun birden fazla sorunu var hepsini tek tek ayrı PC de kontrol etmen lazım ama ilk kablolardan başla.

Şimdi bunu doğrudan parçalara yüklemek sorun yani dedimiz gibi bunun birden fazla sorunu var hepsini tek tek ayrı PC de kontrol etmen lazım ama ilk kablolardan başla.

Kablolardan kastınız tam olarak nedir HDMI kablosu diyorsanız onları değiştirip denedim farklı HDMI kabloları ile PC'yi TV'ye bağladığımda bu sıkıntıyı çektiğimi hatırlamıyorum sorun bence anakarttan kaynaklı bu anakart çok uyuz bir anakart ne olduğu bilinmeyen aynı şekilde başkası da aynı sorunu yaşıyor bana kalırsa anakart sıkıntılı.

Kablolardan kastınız tam olarak nedir HDMI kablosu diyorsanız onları değiştirip denedim farklı HDMI kabloları ile PC'yi TV'ye bağladığımda bu sıkıntıyı çektiğimi hatırlamıyorum sorun bence anakarttan kaynaklı bu anakart çok uyuz bir anakart ne olduğu bilinmeyen aynı şekilde başkası da aynı sorunu yaşıyor bana kalırsa anakart sıkıntılı.

Belki monitör sorunludur hocam gene PC'yi TV'ye bağlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı