R3 3100 ve GTX 1660S sistem nasıl?

Arkadaşlar kusura bakmayın diğer hesap kısıtlama yemişti bu hesaptan devam edeyim. High Power 500 80+ bronz yapabilirim biraz daha ucuz. Ranker virgo koymak istemiyorum kasayı ve toplu gelsin istiyorum sistem.

Çoklu hesaptan bir ban daha gelecek anlaşılan :D. Tamam High Power koyabilirsiniz. Kasa konusunu sizin tercihinize bırakıyorum.

@Caner Uncu Tamam Allah beni kahretmesin, siz haklısınız.

Neredeyse yanlışı olmadığı bir sistem topladığı ve biraz da olsa sistem toplama bilgisi olduğunu düşündüğüm için belirttiğim markaların 80+ sertifikalı ürününü tercih eder diye düşündüm. Ayrıca link olarak örnek model attım. Neyse, haklısınız.
Yorumlarınıza göre alacağım sistemi şuan HP koymuştum sisteme.Siz ne derseniz öyle olacağım sistemi tek bir yerden topluca almak istiyorum.
Tray yazıyor işlemcide. 3100 çok ısınan bir işlemci değil. Stok fanı olsa gayet iyi olur. Tray 3100 için fiyatı pahalı geldi bana. Başka yerlerde daha uyguna fanıyla kutusuyla alabilirsin. Hatta az bekle. Geçen ay İtopyada 800 liraydı 3100. Biraz beklersen indirim yakalayabilirsin. Dolar artıyor evet ama indirim gelirse yine 1000 lira altına alınır.
Traylerde stok fan oluyor sanırsam

Çoklu hesaptan bir ban daha gelecek anlaşılan :D. Tamam High Power koyabilirsiniz. Kasa konusunu sizin tercihinize bırakıyorum.
Teşekkür ediyorum.
@Yasinn0 Yukarıda sistem önerisi yaptım, neden bakmıyorsunuz?

Sırf toplu alacağım diye gidip R5 3600 yerine 3100 mü alacaksınız?
Gerçekten kendimde o bilgi ve beceriyi göremiyorum.Yoksa bende o şekilde toplamak isterim gerçekten.Emek verip yazmışsınız teşekkür ediyorum.Ancak toplu sistem önerirseniz çok memmun kalırım.

Toplamak çok basit. Youtube'ta Technopat sistem toplama videoları bir sürü, onları izleyerek adım adım yaparsınız. Yapamadığınız yerde gelip burada konu açarsınız şunu nereye takacağım gibisinden, herkes yardımcı olur. Sırf montaj yapmayacağım diye 3600 yerine 3100 alınmaz. Yapamazsanız da herhangi bir bilgisayarcıya yaptırırsınız montajı.

İlla montajlı ise:

Toplamak çok basit. Youtube'ta Technopat sistem toplama videoları bir sürü, onları izleyerek adım adım yaparsınız. Yapamadığınız yerde gelip burada konu açarsınız şunu nereye takacağım gibisinden, herkes yardımcı olur. Sırf montaj yapmayacağım diye 3600 yerine 3100 alınmaz. Yapamazsanız da herhangi bir bilgisayarcıya yaptırırsınız montajı.
Dediğinizi dikkate alacağım teşekkür ederim.İndirim bitene kadar karar vereyim.Ailemide ikna etmem gerekiyor 😐

Dediğinizi dikkate alacağım teşekkür ederim. İndirim bitene kadar karar vereyim. Ailemi de ikna etmem gerekiyor 😐

İlla hazır olacaksa bunu öneririm.

Geri
Yukarı