R3 3200G APU sistem alınır mı?

Bu sisteme 5000 TL verilmez. İnternette R3 2200G'li bir sürü APU canavarı var 3000 TL'ye. İleride bütçen olduğu zaman yeni bir Ryzen işlemci ve yeni bir Ekran kartı ile değiştirebilirsin. Ekran kartı takmadığın sürece VEGA 8 ve VEGA 11 APU'ya sahip işlemciler arasında oyunlarda bir fark göremeyeceksin.

Bu sisteme 5000 TL verilmez. İnternette R3 2200G'li bir sürü APU canavarı var 3000 TL'ye. İleride bütçen olduğu zaman yeni bir Ryzen işlemci ve yeni bir ekran kartı ile değiştirebilirsin. Ekran kartı takmadığın sürece Vega 8 ve Vega 11 APU'ya sahip işlemciler arasında oyunlarda bir fark göremeyeceksin.

Aralarında azımsanmayacak farklar var :)

Bu sisteme 5000 TL verilmez. İnternette R3 2200G'li bir sürü APU canavarı var 3000 TL'ye. İleride bütçen olduğu zaman yeni bir Ryzen işlemci ve yeni bir Ekran kartı ile değiştirebilirsin. Ekran kartı takmadığın sürece VEGA 8 ve VEGA 11 APU'ya sahip işlemciler arasında oyunlarda bir fark göremeyeceksin.
Bu sistemde normalde 3000 tl R3 2200G. Ben birkaç modifikasyon yaptım ve bu fiyat oldu (R3 3200G, 16 gb ram) + içinde monitör, klavye ve wifi adaptörü var.

Bu sistemde normalde 3000 TL R3 2200G. Ben birkaç modifikasyon yaptım ve bu fiyat oldu (R3 3200G, 16 GB RAM) + içinde monitör, klavye ve Wi-Fi adaptörü var.

Fark ettim onları efendim sadece nacizane fikrimi ve tecrübelerimi sizle paylaşmak istedim insanların APU'ya büyük ön yargıları var aklınızda farklı sorular var ise yanıtlayabilirim farklı başlıklar altında.

XPG'nin 4133 MHz 8+8 RAM'lari ile ikisini de denme fırsatım oldu gözlerimle gördügüm degerlerden sonra YouTube gereksiz kaldı nacizane fikriniz için teşekkürler resimleri bulursam degerleri size atarım.
Burada bahsettiğimiz Vega 8 ile Vega 11 işlemcisinin verdiği oyun performansı.
Bu sistemde normalde 3000 tl R3 2200G. Ben birkaç modifikasyon yaptım ve bu fiyat oldu (R3 3200G, 16 gb ram) + içinde monitör, klavye ve wifi adaptörü var.
Monitörün markasını söyleyebilir misin?

Geri
Yukarı