R3 3200G için işlemci soğutucuya gerek var mı?

mek yani saniye başına çizilen kare sayısı. Bun

Tamam, zaten aksini iddia etmedim burada, GPU kullanım seviyesi; özellikle 1080p çözünürlükte, AMD'nin 3. nesil Zen öncesi işlemcilerinde, rakibine kıyasla daha düşük olarak seyrediyordu, bu da daha düşük FPS olarak kullanıcıya yansıyordu 🙂.

Son düzenleme:
Tamam, zaten aksini iddia etmedim burada, GPU kullanım seviyesi; özellikle 1080p çözünürlükte, AMD'nin 3. nesil Zen öncesi işlemcilerinde, rakibine kıyasla daha düşük olarak seyrediyordu, bu da daha düşük FPS olarak kullanıcıya yansıyordu 🙂.
İyi değilim ben hocam bu günlerde😄 Geçen birine boş yere çıkıştım, şimdi bakıyorum yazdıklarıma ne alaka diyorum falan🤣

Arkadaşlar merak ettiğim sorular var. Ben şimdi stok fan ile en fazla ne kadar OC yapabilirim? İşlemciye, Vega 8 ve RAM OC yaparsam ne kadar performans artışı olur? Şimdiden teşekkür ederim.
CPB ayarını kapatıp işlemcini 1.1V civarı bir voltaj ile 3.8GHz hıza sabitle. Sonra Vega 8 ve RAM için yapabildiğin kadar OC yap 😀

Bir de RAM tek kanal ise bir RAM daha alıp çift kanal yap. İki kata yakın FPS farkı oluyor.

İyi değilim ben hocam bu günlerde😄 Geçen birine boş yere çıkıştım, şimdi bakıyorum yazdıklarıma ne alaka diyorum falan🤣

Önemli değil dostum 🙂, her günümüz bir olmayabiliyor, hele ki şimdi bu pandemi sürecinde aylarca evde kalmamız; dolaylı veya dolaysız yönden birçok açıdan zaten hepimizi etkilemiş durumda; o anki psikolojimize bağlı olarak istemeden de olsa bazen ne yazdığımızı bilmiyoruz, saygı çerçevesi içerisinde iletişim kurabildiğimiz sürece sorun yok 😀. Bu arada profil fotoğrafını beğendim 😁, BF5'te de avatar olarak kullanıyor musun?

Son düzenleme:
Önemli değil dostum 🙂, her günümüz bir olmayabiliyor, hele ki şimdi bu pandemi sürecinde aylarca evde kalmamız dolaylı veya dolaysız yönden birçok açıdan zaten hepimizi etkilemiş durumda; o anki psikolojimize bağlı olarak istemeden de olsa bazen ne yazdığımızı bilmiyoruz, saygı çerçevesi içerisinde iletişim kurabildiğimiz sürece sorun yok 😀. Bu arada profil fotoğrafını beğendim 😁, BF5'te de avatar olarak kullanıyor musun?
BF5 uzun süredir oynamıyorum hocam dolayısıyla Origin'e hiç girmiyorum. Geri dönersem yapacağım 🙂

Geri
Yukarı