R3 3200G sistem bir anda 15 FPS'ye düşüyor

smaSH3

Decapat
Daha fazla  
RAM
GSKİLL DDR4 8x2GB 3000 MHz
SSD veya HDD modeli
ST4000NM0053
Ekran kartı
MSI RX 580 8 GB GAMING X
Anakart
ASUS PRIME A320M-A
İşlemci
Ryzen 3 3200G
Hiçbir sorun yokken bir anda olmaya başladı. Oyunu açtıktan belli bir süre sonra oluyor ve kapatınca da düzelmiyor aynı sorun devam ediyor. Aygıt Yöneticisi'nden görüntü bağdaştırıcısını kaldırıyorum belli bir süreliğine çözülüyor ama yine aynı şey oluyor. Çözüm bulamadım forum da yardımcı olursanız sevinirim.

WattMan yiyor olabilirsin. AMD driveri üzerinden ekran kartı gücünü %94-93 düzeyine düşür. Bakalım tekrar yaşayacak mısın?

Nereden düşüreceğim AMD de bir rehber falan var mı?

Bir de oyunu kapadıktan sonra da devam ediyor

WattMan yiyor olabilirsin. AMD driveri üzerinden ekran kartı gücünü %94-93 düzeyine düşür. Bakalım tekrar yaşayacak mısın?

Ayarı buldum sanırım güç ayarlama ama Max 50'ye kadar şu an da 0 da.

Kaça alayım onu.

Wattman yiyor olabilirsin. AMD driveri üzerinden ekran kartı gücünü %94-93 düzeyine düşür. Bakalım tekrar yaşayacak mısın.
Hocam cevap verebilirmisiniz video bulamadım

Son düzenleme:
Yok olmadı yine aynı şey oldu 15 FPS'ye kilitlendi. İkinci monitörde bir şey açayım derken oldu tam da onunla ilgili olabilir mi?

Geçen sefer söküp denedim yine olmuştu.

Yok olmadı yine aynı şey oldu 15 FPS'ye kilitlendi. İkinci monitörde bir şey açayım derken oldu tam da onunla ilgili olabilir mi?

Geçen sefer söküp denedim yine olmuştu.
İki farklı görüntü oluşturmaya çalışırsa ekran kartınız tabii ki daha fazla zorlanır. Oyun oynarken 2.monitörünüzü mümkün olduğunca kapalı tutun. Ben 6750XT kullanıyorken bile kapalı tutuyorum.

Direkt HDMI söktüm bir daha deneyeceğim.

Şu anlık bir şey yok olursa yazarım.

Yine aynısı oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı