R3 3200G ve RX 570 CS GO Düşük FPS

Andrea2

Centipat
Konuma hoşgeldiniz arkadaşlar. CS GO oyununda FPS sorunu yaşıyorum. Normalde FPS testlerinde 250 FPS'e kadar gelebiliyor oyun. Ancak benim sistemimde gelmiyor nedense. Bu sorun CS GO'da mı benim sistemimde mi öğrenmek istedim. Sol üstteki kullanımlar normal mi? Bu arada FPS Max 300. ve tüm grafik ayarlarını denedim. Sistem:
3000MHz 8 GB RAM
Ryzen 3 3200 G
RX570 4 GB Ekran Kartı
240 GB SSD

1572040175028.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu CS:GO ile alaklı bişey bende kendi sistemimle 150 fps falan alıyorum normalde 300-350 fpsi geçen bi sisteme sahibim.
Galiba ayarları var bende tam bilmiyorum ama sisteminizde bi problem yok zaten ekran kartınızı tam olarak kullanmıyo bile içiniz rahat olsun.

İşlemci yetişemiyor olabilir. O işlemcinin kalibresi bana göre RX 560'a daha uygun. 3200G ne kadar overclock edilir bilmiyorum ama RX 570'i kaldırması için en az 4.1 4.2 GHZ denenmeli.

İşlemci yetişemiyor olabilir. O işlemcinin kalibresi bana göre RX 560'a daha uygun. 3200G ne kadar overclock edilir bilmiyorum ama RX 570'i kaldırması için en az 4.1 4.2 GHZ denenmeli.
Max 4 Overclock ediliyor. Ama ben etmedim
En son güncellemeden sonra oyun sapıttı diyorlar. Problem güncellemeden sonra mı başladı ?
eskiden aşırı değildi sorun dün olmaya başladı. diğer oyunlarda problem gözükmüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı