R3 3200U laptopda Valorant FPS düşmesi

Sabini

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, artık inanın aklım almamaya başladı. Bilgisayarım gayet yeterli, sıcaklık oranları normal, çok yüksek değil. Oyunum en düşük grafik ve çözünürlüklerde, format attım, tam düzeldi dedim, yine yavaş yavaş takılmaya başladı. Gerçekten artık anlamıyorum. Bunun sebebi ne olabilir? RAM'im yeterli, üstüne memreduct ile temizliyorum. Her seferinde, Windows Defender'i kaldırdım çok RAM harcadığı için. Her şeyi yaptım. Neden oluyor ve nasıl çözebilirim? Dediğim gibi ilk başlarda böyle bir sorunum yoktu. Sürücülerim de güncel.

AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile GFX 2.60 Hz
8 GB RAM( 6 GB Kullanılabilir.)
64 Bit.
AMD Radeon TM Vega 3 Graphics

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcaklık değerleri nedir diye soramam çünkü arkadaş cezalı.
Arkadaşlar, artık inanın aklım almamaya başladı. Bilgisayarım gayet yeterli, sıcaklık oranları normal, çok yüksek değil. Oyunum en düşük grafik ve çözünürlüklerde, format attım, tam düzeldi dedim, yine yavaş yavaş takılmaya başladı. Gerçekten artık anlamıyorum. Bunun sebebi ne olabilir? RAM'im yeterli, üstüne memreduct ile temizliyorum. Her seferinde, Windows Defender'i kaldırdım çok RAM harcadığı için. Her şeyi yaptım. Neden oluyor ve nasıl çözebilirim? Dediğim gibi ilk başlarda böyle bir sorunum yoktu. Sürücülerim de güncel.

AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile GFX 2.60 Hz.
8 GB RAM( 6 GB kullanılabilir.)
64 bit.
AMD Radeon tm Vega 3 Graphics.

Valorant CS:GO gibi oyunlar işlemci odaklı olduğu için işlemci 80 90 dereceye gelince kendi hızını yarıya düşürüyor.

Sıcaklık değerleri nedir diye soramam çünkü arkadaş cezalı.

Valorant CS:GO gibi oyunlar işlemci odaklı olduğu için işlemci 80 90 dereceye gelince kendi hızını yarıya düşürüyor.
75 derece hocam sıcaklığım, her şey gayet normal fakat droplar devam ediyor aklım almıyor.

RAM yetersiz geliyor olabilir formattan sonra sistemi kullandıkça RAM tüketimin artıyor olabilir. Kaldırdığın vs. şeyler yetersiz geliyor olabilir RAM tüketimi için.

Geri
Yukarı