R3 3200u sistem Valorant'ta ateş ederken FPS düşüşü ve paket kaybı

İşletim sistemi
Windows 10

467597

Hectopat
Selam arkadaşlar, laptopum bir yıllık ve daha yeni bakımdan geldi sayılır. İlk aldığım zaman hiçbir problem yoktu rahatça sıfır drop oynuyordum. Dün bilgisayarımı sıfırladım, oyunumu indirdim ve en düşük çözünürlüğe alıp gerekli ayarlarımı yaptım (FPS sabitleme vs.) ama ateş ederken 60 FPS'den 40 FPS'lere kadar düşüyor ve akıcılık kayboluyor. Ne kadar can sıkıcı bir durum olduğunu anlayabilirsiniz, bir türlü çözemedim. Bazen ise "a" harfine basıyorum ve 3 5 saniye sonra algılıyor, bunu da çözemedim. Ne yapmam gerekiyor? Kesin sonuca götürecek yanıtlarınıza ihtiyacım var.
  • AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile GFX 2.60 GHz
  • 64 Bit.
  • 8 GB RAM (5.95 kullanılabilir)
  • AMD Radeon Vega 3 Graphics (AMD 530 series harici)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, laptopum bir yıllık ve daha yeni bakımdan geldi sayılır. İlk aldığım zaman hiçbir problem yoktu rahatça sıfır drop oynuyordum. Dün bilgisayarımı sıfırladım, oyunumu indirdim ve en düşük çözünürlüğe alıp gerekli ayarlarımı yaptım (FPS sabitleme vs.) Ama ateş ederken 60 FPS'den 40 FPS'lere kadar düşüyor ve akıcılık kayboluyor. Ne kadar can sıkıcı bir durum olduğunu anlayabilirsiniz, bir türlü çözemedim. Bazen ise "a" harfine basıyorum ve 3 5 saniye sonra algılıyor, bunu da çözemedim. Ne yapmam gerekiyor? Kesin sonuca götürecek yanıtlarınıza ihtiyacım var.
  • AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile GFX 2.60 GHz
  • 64 Bit.
  • 8 GB RAM (5.95 kullanılabilir)
  • AMD Radeon Vega 3 Graphics (AMD 530 series harici)

FPS drobu yiyorsan FPS'yi sabitlemeyi dene FPS arttırma videolarını izle yardımcı olacaktır

youtube'de valorant fps arttırma videolarına bakabilirsin, kasan pisse kasanı temizliyebilirsin ve son olarak bilgisayarında virüs olabilir temiz kurulum format işe yariycaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı