R3 4300GE ve GTX 1650 sistemde değişmesi gereken parça var mıdır?

kingsizeege

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir PC topladım özelliklerine göre kaç yıl götürür bilmiyorum ama sizce nasıl?

AMD Ryzen 3 4300GE with Radeon Graphics - 3.50 GHz Turbo 4. 0 GHz.

Gigabyte GeForce GTX 1650 Eagle OC 4 GB.

Patriot Viper Elite II Dual 16 GB (2x8) 3600 MHz RAM.

256 GB M.2 SSD- Kioxia 500 GB SATA 3 SSD - Western Digital 1 TB HDD.

ASUS B550M-K anakart.

Gametech Hydra sıvı soğutma.

Rampage trapper mesh kasa 4 fanlı.

2 tane Gamepower fan.

Aslında 2-3 hafta önce topladım ama daha yeni elime ulaştı değiştirmem gereken parçalar var mıdır?

Hocam keşke almadan önce konu açsaydınız kasa ve fanlar kötü ayrıca 1650 almak şu an hiç mantıklı değil ayrıca niye ekran kartlı sisteme APU işlemci aldınız onu da anlamadım.

İşlemci seçimi mantıksız olmuş ve sıvı soğutucu PSU ne marka?

Cooler Master RS 500 pcap i3 PSU markası.

Toplam ne kadar tuttu? Ekran kartını sıfır olarak mı satın aldınız?

Monitör de var Gampower 24 inç 1 ms monitörle birlikte 13K tuttu. Ekran kartı 2-3 aylık.

Hocam keşke almadan önce konu açsaydınız kasa ve fanlar kötü ayrıca 1650 almak şu an hiç mantıklı değil ayrıca niye ekran kartlı sisteme APU işlemci aldınız onu da anlamadım.

Kasa güzel bence önü mesh ızgara ve camı da pencere gibi açılıyor diye güzel geldi bana. Önce APU toplayacaktım ama ekran kartını da düşürdüm ucuza.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master RS 500 pcap i3 PSU markası.

Monitör de var Gampower 24 inç 1 ms monitörle birlikte 13K tuttu. Ekran kartı 2-3 aylık.

Kasa güzel bence önü mesh ızgara ve camı da pencere gibi açılıyor diye güzel geldi bana. Önce APU toplayacaktım ama ekran kartını da düşürdüm ucuza.
13K paraya o sistem olmamış hocam.

Dosya Ekleri

• IMG_0665.JPG
    IMG_0665.JPG
    172,6 KB · Görüntüleme: 10
  • sistem2.JPG
    sistem2.JPG
    76,2 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri