R34 ve Supra editlerim nasıl olmuş?

Konuyu sapıtıyorsun Valorant fanı olmam ile ne alakası var nerenden çıkartıyorsun? Supra balon deyip böyle cringe hatta mega cringe edit yapanıda ilk defa görüyorum. 12 y.o. jdm fanı. :kahve: arkadaki şarkıdan bile rezillik belli oluyor. He bir de bu kadar eleştiriyi kaldıramayacaksan edit falan da yapma.
"Bu ne kanka" demek eleştiri olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@mr.esat Ne yapmaya çalışıyorsunuz hocam? Nasıl olduğunu soruyorsunuz herkes de fikrini söylemiş toksikleşmeye gerek yok.
Dayı benim anlamadiğım sanki profesyonel biriymişim gibi yok herkes yapar, yok video koymuşsun zart zurt. Ne yapacakmışım başka? Telefondan edit yaptım, ne bekliyorsunuz bilgisayarım belli telefonum belli. Kasıntı kasıntı yorum yapmayın eğlencesine yapılmiş olduğu belli. Yok şarkı cringeymiş de böyleymiş de, eğlencesine yapılmış bir şey, sevdiğim şarkıyı koyarım.

Dayı benim anlamadiğım sanki profesyonel biriymişim gibi yok herkes yapar, yok video koymuşsun zart zurt. Ne yapacakmışım başka? Telefondan edit yaptım, ne bekliyorsunuz bilgisayarım belli telefonum belli. Kasıntı kasıntı yorum yapmayın eğlencesine yapılmiş olduğu belli. Yok şarkı cringeymiş de böyleymiş de, eğlencesine yapılmış bir şey, sevdiğim şarkıyı koyarım.
Herkes yapabilir bunu. Editi yapmak istiyorsan tanıtım gibi değil, hakikaten yapmalısin.

Merhaba arkadaşlar. Telefondan yaptım editi, güzel olmuş mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Kevin1545
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı