R34 ve Supra editlerim nasıl olmuş?

🤣 Tanımadığın biri hakkında böyle ahkamlar kesmek yürek ister bravo sana.
Sırf Supra ve R34 editi yaptığım için küçük JDM'ci olmuşum. Bak sen bizimkine.
İnital D'nin 1. filmini izledim (hatta senin fotoğrafın şu yaşlanmışi eski AE86'cı değil mi, oğlu da yanlışlıkla iyi sürüyordu. evet doğru hatırlıyorum) , çizgi film olduğu için gözüme hitap etmedi. Sevmem, film de sevmem aslında. Sadece komik olan şey edit yaptığım için toxiclik yapıp hakaret etmem. Ayrıca inan 12 yaşındaki Supra fanları senin gibi technopat ppsine bile anime karakteri koyup, insanları sanaldan küçük düşürmeye çalışacak kadar zavallı özgüvensiz elemanlar değiller. Bunu da bil isterim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bak bu da bundan önceki bir editim, hani Supra fanboyu imişim ya.🤣
İnital D bitirdin diye tüm Asseto'lar, Japon makinalar senin, haydi yallah.
Paul Walmarta'da güldüm Allah da seni güldürsün.

Yaptım zaten🙂
https://youtube.com/channel/UC9Q7srdUqEhsHgx9B-3Tl7g
Respect videoları sonrası benim.
Satın almıştım kanalı.
Ottoman editi dışında iyi bir şey yok hocam, ottoman editinde de video koyup arkaya müzik eklemişsiniz sadece. :D

Ayrıca inan 12 yaşındaki Supra fanları senin gibi...
:D

Yazı yazmayı öğrensene sen ya. Sonra düzgünce bir muhabbet ederiz hani 3-5 yıl sonra. 🤣🤣🤣🤣

Fanboy olduğunu değiştirmez. JDM Fanboy yazdım diye 10 satır yazı yazdıysan üstüne alınıyorsun. Değilsen kısacık bir cümle ile söyleyebilirdin, değil mi? Fanboy olmaya devam. 25-30 yaşındaki Japon arabalarını yüceltmeye.

🤣 Tanımadığın biri hakkında böyle ahkamlar kesmek yürek ister bravo sana.
Sırf Supra ve R34 editi yaptığım için küçük JDM'ci olmuşum. Bak sen bizimkine.
İnital D'nin 1. filmini izledim (hatta senin fotoğrafın şu yaşlanmışi eski AE86'cı değil mi, oğlu da yanlışlıkla iyi sürüyordu. evet doğru hatırlıyorum) , çizgi film olduğu için gözüme hitap etmedi. Sevmem, film de sevmem aslında. Sadece komik olan şey edit yaptığım için toxiclik yapıp hakaret etmem. Ayrıca inan 12 yaşındaki Supra fanları senin gibi technopat ppsine bile anime karakteri koyup, insanları sanaldan küçük düşürmeye çalışacak kadar zavallı özgüvensiz elemanlar değiller. Bunu da bil isterim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bak bu da bundan önceki bir editim, hani Supra fanboyu imişim ya.🤣
İnital D bitirdin diye tüm Asseto'lar, Japon makinalar senin, haydi yallah.
Paul Walmarta'da güldüm Allah da seni güldürsün.

Ottoman editi dışında iyi bir şey yok hocam, ottoman editinde de video koyup arkaya müzik eklemişsiniz sadece. :D
Olabilir 🙂
Adobe kullanmıyorum uzun zamandır.
Movavi ile de pek bir şey yapılmıyor.
Eleştiriniz için teşekkürler 🙂

Ottoman editinde de video koyup arkaya müzik eklemişsiniz sadece. :D
Ha bu arada, araştırabilirsiniz; edit tamamıyla benim. Video değil o.
Kanalı aldığımda respect videolarına devam ettim. Ottoman editi benim.
Yani video değil. Bilgisayarı alınca nasıl yaptığımı atarım isterseniz 🙂

Daha çoook üye kaybeder bu forum. Adam bana ilk başta barzo diyip hakaret ediyor, ban yemiyor. Bana sanaldan küçük düşürmeye çalıştığı için ona özgüvensiz ve ezik olduğunu söylüyorum. Ben ban yiyorum, yemin ederim dünyanın en rezalet moderasyon ekibi olabilir. 2000 mesajı olan adamların moderatörlük yapığını gördüm zaten. Daha çoook ararız biz eski Technopat'ı. Kendi kendinizi bitirmeye devam edin. Yazıklar olsun.
O kadar asosyalim ki sorma ya. O kadar asosyalim ki araba editleri yapıyorum.
Anime izlemekten iyidir bro. Evinden çıkabiliyor musun sen.

Günde 14 saat anime izliyorum odamda adını sanını bilmediğim anime karakterleri var onlara ibadet yapıyorum sonra gelip bu foruma giriyorum evet. Initial D izledik diye animeci yaftası da yedik. Kendisi izlememiş sanki. Dostum sen hızlı ve öfkeli izlemeye gitsene ya bi de uuuu aaa my laf be layk aç arkaya?

Günde 14 saat anime izliyorum odamda adını sanını bilmediğim anime karakterleri var onlara ibadet yapıyorum sonra gelip bu foruma giriyorum evet. Initial D izledik diye animeci yaftası da yedik. Kendisi izlememiş sanki. Dostum sen hızlı ve öfkeli izlemeye gitsene ya bi de uuuu aaa my laf be layk aç arkaya?
Açarım bro sağol.

Yeni konular

Geri
Yukarı