R5 1400 Adobe Premiere Pro Render Süresi Farkı

Valla bilmiyorum, tahminimce AMD de olur.
O seçenek geldi, sanrım olur video çekip deneyeceğim sonucu yazarım.
Her şey aynı oyundan oyuna değişiyor sanırım 20 dakika render süresi çok mu kötüdür ? 10 dakikalık 60 FPS 1080P video için.

Son düzenleme:
Doku kaplamaları, ayrıntılar değiştiriyor süreyi sanırım. ETS 2 dediğiniz zaman, o ayrıntılar, kaplamalar azalıyor, büyük ihtimal ondandır. Mesela ben HD 8470D ile düşük ayarlarda ETS 2 oynanayabiliyorum zor da olsa 30-40 FPS civarı. Ama GTA 5 oynamaya kalksam, en düşük ayarlarda yine, 15-20 FPS yani oynanmıyor, 2 katı fark etti. Bu aynı renderlamaya benziyor. Sanırım normaldir. Doku kalitesi yüzünden. İşlemci ile render mı hızlı yoksa GPU ile mi? Siz yinede güç tüketimi konusundan dolayı işlemciyi kullanın. Yada hangisi hızlı ise. R5 1400 için normaldir, 1700 falan olsa daha kısa olurdu.

Doku kaplamaları, ayrıntılar değiştiriyor süreyi sanırım. ETS 2 dediğiniz zaman, o ayrıntılar, kaplamalar azalıyor, büyük ihtimal ondandır. Mesela ben HD 8470D ile düşük ayarlarda ETS 2 oynanayabiliyorum zor da olsa 30-40 FPS civarı. Ama GTA 5 oynamaya kalksam, en düşük ayarlarda yine, 15-20 FPS yani oynanmıyor, 2 katı fark etti. Bu aynı renderlamaya benziyor. Sanırım normaldir. Doku kalitesi yüzünden. İşlemci ile render mı hızlı yoksa GPU ile mi? Siz yinede güç tüketimi konusundan dolayı işlemciyi kullanın. Yada hangisi hızlı ise. R5 1400 için normaldir, 1700 falan olsa daha kısa olurdu.
Sağolun GPU yaptıramadım o yüzden hangisi hızlı bilmiyorum. Bu şekilde de yeterlidir zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı