Çözüldü R5 1500X GTX 1070 SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bashiboss

Femtopat
Daha fazla  
RAM
ADATA XPG RAM 16 GB (2x8)
SSD veya HDD modeli
Transcend TS240GSSD220S 240 GB SSD
Ekran kartı
MSI GTX 1070
Anakart
AB350M-D3V
İşlemci
AMD Ryzen 5 1500x
Windows 10 en son sürümü format attığım halde mavi ekran hatası aldım, dump dosyalarını linkte paylaşıyorum sebebini bulan birisi yardımcı olursa sevinirim. ( BIOS güncel F1H )

@Enes3078

@KojiroHyuga04

Son düzenleme:
Ses sürücüsü için güncel link atabilir misiniz sadece 3. parti driver güncelleme programları bulabildim sorunsuz yerden indirsem daha iyi olacaktır. Bios ayarlarını default hale getirdim ardından memtest86 yapacağım

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    77,3 KB · Görüntüleme: 32
Testleri eksiksiz ve istediğim şekilde gönderin. Dikkatli inceleyin.
Sürücü bulma programı kullanma.
Ses sürücünü buradan indir.

Son düzenleme:
Testleri eksiksiz ve istediğim şekilde gönderin. Dikkatli inceleyin.
Sürücü bulma programı kullanma.
Ses sürücünü buradan indir.
Testleri tek tek gerçekleştirdim
Sdd testi ;
1.PNG

2.PNG

3.PNG

Memtest86 ;

asdf.png

shhs.png

gdfhdfh.png

Ses sürücüsünü de verdiğiniz linkten kurulumu sağladım, bunlardan başka güncel tutman gereken driverlar var ise ekipmanlarıma göre uygun linki paylaşır mısınız.
( OC yok ve BIOS default olarak ayarlı )

Az önce de böyle mavi ekran verdi çözemedim bir türlü sebebin kaynağını
WhatsApp Image 2023-03-07 at 13.56.49.jpeg

Windows bellek tanıla ile tarama sonrası restart uyarısı da böyle son olarak, çözüm ve önerilerinizi bekliyorum

afafg.PNG

Son düzenleme:
Windows 10'da olur. Ama temiz kurulum yapın.

SSD içime sinmedi Adata Legend 700 ALEG-700-512GCS 512 GB 2000/1600MB/s PCI-e NVMe M.2 SSD modelini sipariş ettim umarım işe yarar, cuma günü elime ulaşacak onu takıp deneyeceğim temiz formatla, hangi driverları güncellemem lazım ekipmanlarıma göre ve nereden indirmem lazım onları paylaşır mısınız bu süre içinde ( paylaştığınız ses sürücüsü gibi ), pek anlamadığımdan yanlışlıkla 3. part program kurma çekincem var.

Win 10'da olur. Ama temiz kurulum yapın.
Sdd elime ulaştı format sonrası test için win10 güncellemeleri harici yukarıda paylaştığınız realtek linkini yükleyecek , ekstra bir şeye gerek yok değil mi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı