R5 1600 AF RX 570 sisteme yükseltme önerisi

5500 düşünüyormuşsun sanırım asla önermem 5500'ü. Ekran kartı olarak RX6600 XT al işlemice de Ryzen 5 5600 al geç. RX6600'da önermiyorum. XT ile arasında çok büyük fark var. İkisini de kullandım.

Acaba neden önermiyorsunuz çevremde kullanan birçok arkadaşım var, öyle büyük bir fark var var mı aralarında?

İşletim sistemi sıfırdan format atılarak SSD'ye kuruldu mu? RAM'ler birebir aynı mı? Dual channel çalışıyorlar mı yani?

Evet sıfır format atıldı SSD'ye kurulu. RAM'ler aynı Dual channel çalışıyorlar.

Acaba neden önermiyorsunuz çevremde kullanan birçok arkadaşım var, öyle büyük bir fark var var mı aralarında?

Evet sıfır format atıldı SSD'ye kurulu. RAM'ler aynı Dual channel çalışıyorlar.
Normalde önerilmiyor arkadaş haklı aslında. Ama bize tam bir bütçe de vermiyorsunuz ona göre yorumumuzu da yapabiliriz.

Performans sıkıntıları her şeyden olabilir o zaman tek tek bakmak lazım yazılımsal, donanımsal olarak.

Normalde önerilmiyor arkadaş haklı aslında. Ama bize tam bir bütçe de vermiyorsunuz ona göre yorumumuzu da yapabiliriz.

Performans sıkıntıları her şeyden olabilir o zaman tek tek bakmak lazım yazılımsal, donanımsal olarak.

Burası ile ilgili bir sıkıntı var mı acaba?

R5 5600 bu çakılmaları engelleyecek ise bunu alabilirim. Yeter ki kurtulayım

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-30_193503769.png
    resim_2024-04-30_193503769.png
    28,9 KB · Görüntüleme: 4
Her şeyden önce sisteme BIOS güncellemesi yapıp, komple format atıp bütün sürücüleri, chipset sürücülerini windowsa bırakmadan manuel olarak son sürüm kurmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı