R5 1600 AF sabit 3.6g Hz yapma

Siyah ekrana mı düştü direkt? Öyle ise voltaj yetersiz gelmiş olabilir diyeceğim ama ilginç, tekrar Prime95 Small FFTs yapar mısın?
Siyah ekran derken no video yazısı geldi hocam acaba şeyden olabilirmi hdmi to vga kullanıyorum
Siyah ekran derken no video yazısı geldi hocam acaba şeyden olabilirmi hdmi to vga kullanıyorum
Res attım pc ye

Res attım pc ye
Bir müddet sonra ordaki görüntüyü kaldıramadımı acaba dönüştürücü

@Mustafa773

Dönüştürücü işi biraz sıkıntılı, ama voltaj kaynaklı da olabilir. Tekrar R23 yapar mısın? Bir daha çökerse GHz düşürme yaparız.

@Mustafa773

Dönüştürücü işi biraz sıkıntılı, ama voltaj kaynaklı da olabilir. Tekrar R23 yapar mısın? Bir daha çökerse GHz düşürme yaparız.
Tamam hocam yapıyorum
@Mustafa773

Bence hocam o dönüştürücü âlakali dönüştürücü zaten aldim alalı bazen oyunlarda görüntü gidip geliyor 1sn'liğine piyasadaki tum donusturuculer boyle
@Mustafa773

Dönüştürücüden kaynaklı hocam yaza fhd 144hz bir monitörde şart

Son düzenleme:
@Mustafa773

Anladım, dönüştürücü kaynaklı olmasından eminsek eğer. Sanırım OC'n ile işlemcinin tadını çıkarabilirsin.

Son düzenleme:
Hocam sorun overclockdan kaynaklı tekrardan bir yardımcı olabilir misiniz neyi düşürelim?

GHz'i 37.00 yapar mısın peki? Eğer stabil olursa +00.10GHz koya koya bul ideal değeri.

GHz'i 37.00 yapar mısın peki? Eğer stabil olursa +00.10GHz koya koya bul ideal değeri.
Hocam 37.00 yaptim core voltage'i ne yapıcam şuan +0.140 v da
16433815999341365961344.jpg

O sabit kalsın, voltajla daha fazla oynamayalım.

Hocam 37.00 yaptim core voltage'i ne yapıcam şuan +0.140 v daEki Görüntüle 1285825
Yoksa bu voltta dursunmu hocam
Tamamdır hocam anladım
Hocam cpu ratio +0.010Mhz olarak arttırılmıyor ya 37.00 ya 37.25 ya da 37.50 oluyor hocam bende 37.25 yaptım voltaj ise aynı +0.140V da prime ile 20dk boyunca test yaptım kapanmadı hocam sıcaklıklar ise kasanın kapalı olması ve stok soğutucu olduğu için 85 sabitti geçmedi daha ileriye, hocam şimdi benim alabileceğim stok soğutucu ile en iyi oc ayarı bu demi? Bu ay soğutucu almak istiyorum önerdiğiniz varmı ?

Son düzenleme:
Hocam şimdi benim alabileceğim stok soğutucu ile en iyi OC ayarı bu değil mi?

Öyle görünüyor, daha ileriye gidebilmek için soğutucu yenilesek iyi olur.
Hoş anakart da pek iç açıcı değil OC için, ayrıca PSU neydi hatırlamıyorum şimdi?

Bu ay soğutucu almak istiyorum önerdiğiniz var mı?

Bütçe doğrultusunda tabii ki bir şeyler önerebilirim.

Geri
Yukarı