R5 1600 AF sabit 3.6g Hz yapma

Öyle görünüyor, daha ileriye gidebilmek için soğutucu yenilesek iyi olur.
Hoş anakart da pek iç açıcı değil OC için, ayrıca PSU neydi hatırlamıyorum şimdi?

Bütçe doğrultusunda tabii ki bir şeyler önerebilirim.
Evet hocam soğutucu oc yapmasam bile şart zaten anakartıda değiştirmeyi düşünmüyor değilim zaten, hocam psu Aigo 650+80W bronze yurtdışında baya kullanılıyormus öyle diyorlar
Öyle görünüyor, daha ileriye gidebilmek için soğutucu yenilesek iyi olur.
Hoş anakart da pek iç açıcı değil OC için, ayrıca PSU neydi hatırlamıyorum şimdi?

Bütçe doğrultusunda tabii ki bir şeyler önerebilirim.
Hocam uygun fiyatlı birseyler olsun 300 tl felan

Son düzenleme:
Hocam AMD'nin kendi soğutucusu herhalde iyi midir işimi fazlasıyla görür mü kaç derece düşer? Ve R5 3600'e yeter mi?

R5 5600X ile bile gayet yeterli gelir, en performanslı stok soğutucudur Wraith Prism.

1600 AF ile 4.4GHz'e OC yapmıştı Donanım Arşivi, ama bu silikona anakarta falan da bağlı.

Bu arada, montajı yapabilmek için fotoğrafta işaretlediğim aparatların olması lazım; anakart kutusundan çıkması lazım. Var mı?

1643384466056.png

Bu arada, montajı yapabilmek için fotoğrafta işaretlediğim aparatların olması lazım; anakart kutusundan çıkması lazım. Var mı?

Eki Görüntüle 1286102
Evet evet hocam bu aparatlardan iki tane anakartın kutusunda var

Eki Görüntüle 1286102
Ve hocam hızı 37.00 yaptım 37.25de'de siyah ekran verdi primeda acaba kötü silikonlu takoz işlemcimi denk geldi bana voltaj ayarını ellemedim hâla 1.24V hocam Prime95 de 30dk boyunca stres testi yaptim kapanmadı max 85 gördü daha ileriye gitmedi, soğutucuyu alınca değerler ne olucak merak ediyorum

Son düzenleme:
Bu dediklerin yakın zamanda mı oldu yoksa özet mi geçtin? Ona göre aksiyon alalım.

Siyah ekrana mı düştü yine sistem şimdi? Anlamadım vallahi. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı