R5 1600 AF sistem toplama

AlpKs156

Centipat
Daha fazla  
Kendime bir bilgisayar topladım. Bakar mısınız?

1610319308127.png

En ucuz 1600 af 1000 civarına gidiyor. Bir zamanlar bu işlemciyle sistem toplanmasının sebebi 2600 ile aralarında uçurum fiyat farkının olmasıydı ama şu anda değmez bu işlemci ile sistem toplamaya.

Bütçenizi yazın, mevcut koşullarda alınabilecek güzel bir sistem toplanır. Diğer parçaların da birbirleriyle arasındaki uyumsuzluğuna girmiyorum bile(özellikle f/p ve amaç olarak).

Olmamış. Bütçen ne? Bütçeni belirtirsen daha iyisi toplanabilir burada.
6000 - 6500
En ucuz 1600 AF 1000 civarına gidiyor. Bir zamanlar bu işlemciyle sistem toplanmasının sebebi 2600 ile aralarında uçurum fiyat farkının olmasıydı ama şu anda değmez bu işlemci ile sistem toplamaya.

Bütçenizi yazın, mevcut koşullarda alınabilecek güzel bir sistem toplanır. Diğer parçaların da birbirleriyle arasındaki uyumsuzluğuna girmiyorum bile(özellikle F/P ve amaç olarak).

Ya bana Ryzen 5'li 8 GB'lık bilgisayar toplayabilir misiniz ya lütfen.

Aslında 5600xt'li bir sistem önerecektim ama stoklarda kalmamış, kalanları da 3060ti ve 3070 parasına satıyorlar ki asla hak etmiyor.

Bence biraz bekleyin, piyasa fiyatları hiç normal değil, yakında intel'in 11. nesil işlemcileri tanıtılacak, 1-2 aya kadar 4. nesil(5xxx serisi) Ryzen işlemcilerin fiyatı düşer diye tahmin ediyorum, stok bulunamadığı için fiyatlar fahiş durumda.

Aciliyeti yoksa bekleyin bence, 5500xt sistem vereceğini paraya pek değmez bence.

Aslında 5600XT'li bir sistem önerecektim ama stoklarda kalmamış, kalanları da 3060 Ti ve 3070 parasına satıyorlar ki asla hak etmiyor.

Bence biraz bekleyin, piyasa fiyatları hiç normal değil, yakında Intel'in 11. nesil işlemcileri tanıtılacak, 1-2 aya kadar 4. nesil(5xxx serisi) Ryzen işlemcilerin fiyatı düşer diye tahmin ediyorum, stok bulunamadığı için fiyatlar fahiş durumda.

Aciliyeti yoksa bekleyin bence, 5500XT sistem vereceğini paraya pek değmez bence.

Evet asılnda hemen alacaktım ama bir indirim falan gelecekmiş Ben'de yeni öğrendim. ya da burada toplamak yerine Media marktan alacağım saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı