R5 1600 AF sistem toplama

Albatt

Picopat
Daha fazla  
  • ASUS Prime A320M-F ANAKART
  • XPG 8 GB Red Gammix 3000MHz RAM
  • Sharkoon SHP650 V2 650W 80+ PSU
  • RX570 Pulse DDR5 4 GB 256 Bit GPU
  • Ryzen 5 1600 AF CPU
POWERBOOST VK-G3615C Rainbow Mesh ABS USB 3.0 Siyah Mid Tower Kasa | ITOPYA

Bir de bu linkteki kasayı almayı planlıyorum. Darboğaz yapar mı? Hiç toplamadım. PC uyumsuz parçalar varsa önerir misiniz? (CS:GO, Valorant, LoL ve GTA V.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartı az bir farkla b450 yapın. Shp V2 sıkıntılı psu.
O kasa ısınır. Bu arada onların toplamı kaç tl etti? O psu yerine şunlardan birini alın.

Kaç TL?
Kasa ısınabilir iyi gibi değil.
PSU sıkıntılı.

2. el topluyorum hocam 2.elin toplam 2800TL gibi tutuyor elimde 500GB HDD var 120GB SSD alıp Windows + CS:GO kuracağım geri kalanları HDD kuracağım hani oturup 10 saat oynayan biri değilim aralıksız takılma yapmadan 3-4 saat oynatsa yeter ısınmadan.

2. el topluyorum hocam 2.elin toplam 2800TL gibi tutuyor elimde 500GB HDD var 120GB SSD alıp Windows + CS:GO kuracağım geri kalanları HDD kuracağım hani oturup 10 saat oynayan biri değilim aralıksız takılma yapmadan 3-4 saat oynatsa yeter ısınmadan.

Isınmamasını istiyorsanız Snowman M.200 almanızı öneririm.

Isınmamasını istiyorsanız Snowman M.200 almanızı öneririm.

İşlemci fanı yerine taksam sıkıntı yaşar mıyım böyle bir PC'de videolarını falan izledimde gayet akıcı oynatıyor bir de overclock yapma taraftarı değilim yapmasam işlemci yine beni akıcı oynatır mı?

Teşekkür ederim :)
Anakartı az bir farkla B450 yapın. Shp V2 sıkıntılı PSU.
O kasa ısınır. Bu arada onların toplamı kaç TL etti? O PSU yerine şunlardan birini alın.

Dikkate alacağım teşekkür ederim daha düşük bütçeli önerirseniz sevnirim :)
Kaç TL?
Kasa ısınabilir iyi gibi değil.
PSU sıkıntılı.

2800TL gibi bir fiyata denk geliyor PSU olarak ne önerirsiniz düşük bütçeye uygun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı