R5 1600 AF sistemde Forza Horizon 4 kasıyor

• Konuyu başlatan nacam
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 626
İşletim sistemi
Windows 10
@nacam

Ekran kartı sıcaklığı iyi, işlemciyi göremedim açıkçası. RAM + SSD takviyesinin sorunu çözmesi lazım. Sıcaklıklara MSI Afterburner'dan bakabilirsen daha iyi olur.

@nacam

Ekran kartı sıcaklığı iyi, işlemciyi göremedim açıkçası. RAM + SSD takviyesinin sorunu çözmesi lazım. Sıcaklıklara MSI Afterburner'dan bakabilirsen daha iyi olur.

CPU sicakligi eklemegi unutdum. 60 civarlarinda seyr ediyordu. Galiba RAM ve SSD almam gerek 240 GB SSD yeterli olur mu?

CPU sicakligi eklemegi unuttum. 60 civarlarinda seyrediyordu. Galiba RAM ve SSD almam gerek 240 GB SSD yeterli olur mu?

Evet, aynı RAM'den bir adet daha al. Kaliteli de bir SSD alsan sorunun çözülmesi gerek, çözülmezse başka yöntemlere başvururuz.

Evet yuksek hizlarda oluyor. Galiba SSD almam sart oldu.

Menyuda olan gorsel Low ayarlarda.Oyun ii goruntu ise high ayarlarda olan sicaklik falan.Evet ssd alamadim.
bu çok SSD'lik bir durum değil genel ağırlıklı RAM'lerden kaynaklı bir sorun

Hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim korktuğum ekran kartina bir şey olmus olmasiydi. Onluk olmadigi ortaya cikti ay sonu RAM ve SSD takviyesi yapacağım.

İstersen SSD için konu açıp öneri isteyebilirsin, RAM içinde elindeki RAM'in birebir aynısından alsan uyumluluk durumuyla falan uğraşmana gerek kalmaz. Rica ederiz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı