R5 1600 AF Valorant'ta 70 derecede sabit kalıyor

Efevr07

Centipat
Daha fazla  
R5 1600 AF ile 70derecede sabit oynayabiliyorum. Bu bana biraz fazla geldi. Fanı tekrar söktüm falan ama işe yaramadı. 2-2.5 saat 70 derecede Valorant oynasam sisteme zararı olur mu?

Kabul edilebilir bir sıcaklık ama yine de bir tık fazla sanki. Mesela ben R3 4100 + stok fan kullanıyorum 2 saat Spiderman girince maks 65 derece oluyor.

Kabul edilebilir bir sıcaklık ama yine de bir tık fazla sanki. Mesela ben R3 4100 + stok fan kullanıyorum 2 saat Spiderman girince maks 65 derece oluyor.
banada biraz fazla geldi hocam ama sadece valorantta bu kadar sıcaklığa ulaşıyor.Umarım uzun donemde bir zararı olmaz

Stok fan ise bir sorun yok.

Bana da biraz fazla geldi hocam ama sadece Valorant'ta bu kadar sıcaklığa ulaşıyor. Umarım uzun donemde bir zararı olmaz.

Hayır fazla değil bu işlemciler zaten yüksek ısılara dayanabilen işlemciler ki AMD bir işlemci kullanıyorsunuz ısınması çok normal. 82-85 derece üstüne çıktığında endişe edebilirsiniz.

Stok fan ise bir sorun yok.

Hayır fazla değil bu işlemciler zaten yüksek ısılara dayanabilen işlemciler ki AMD bir işlemci kullanıyorsunuz ısınması çok normal. 82-85 derece üstüne çıktığında endişe edebilirsiniz.

Peki boşta 50 derecelerde dolaşması normal mi?

Geri
Yukarı