R5 1600 AF'nin boşta 50 derece olması normal mi?

hedefpilotaj

Centipat
Daha fazla  
Ryzen 5 1600 AF işlemcimi 2 yıldan sonra bakımını yaptırdım termal macun yenilettim. Boştayken ya da internette sıcaklık değeri 47-50 arasında bu durum normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada'da satışı var.

Hepsiburada'da satış yapan firmanın kendi sayfası var ve orada biraz daha ucuz.

Hepsiburada'da satışı var.

Hepsiburada'da satış yapan firmanın kendi sayfası var ve orada biraz daha ucuz.
Hocam birkaç ay içinde işlemciyi ryzen 5 5600 e yükseltmeyi düşünüyorum da bu ürün onun için de uygun mudur?

Hocam temizliği daha yeni yapıldı termal macun vs de her şey dahil. Daha oyun oynama şansım olmadı oynayınca bakarım.

Hocam stok soğutucu kullanıyorum. Dediğiniz tipte soğutucuların linklerini atar mısınız?
İlk Olarak Snowman T4 Güzel Yorumları Var İyi Soğutur:

Ve İzoly T120 Var, Marka Çokta Güvenilir Olmasa da Sıvı Soğutucu Her Zaman Kule Tipinden Daha İyidir:

İlk Olarak Snowman T4 Güzel Yorumları Var İyi Soğutur:

Ve İzoly T120 Var, Marka Çokta Güvenilir Olmasa da Sıvı Soğutucu Her Zaman Kule Tipinden Daha İyidir:
Bunlar ileriye dönük de işimi görür mü hocam. Snowman marka olan ryzen 5 5600 ile de uyumlu mudur?

Hocam birkaç ay içinde işlemciyi ryzen 5 5600 e yükseltmeyi düşünüyorum da bu ürün onun için de uygun mudur?
Ek olarak bide 240Mmlik Gametech'in sıvı soğutması var, fiyatı 1500Tl, Onuda bırakıyorum buraya : Gametech Hydra 240 mm Sıvı Soğutma Sistemi Rainbow Fiyatı - Trendyol

Yani maddi durumun çok değilse t4 de alabilirsin, fakat t4 5600ü iyi soğutur mu bilmem, fiyat performans termal macunlar araştır mesela mx4 çok iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı