R5 1600 RX 550 sistem yükseltme önerisi

Hocam tek sorun bu mu sizce bütçeye 7-8k arası demiş arkadaş ayrıca o kasaya takılacak kart ve soğutmayı saymıyorum bile.

Tek sorun islemci diye spesifik bir sekilde belirtmis miyim yorumda? İslemcinin anakarta 2-3 beden fazla gelecegini soylemisim degil mi? Ben islemci hakkında konusuyorum, sen baska parcalar hakkında konusursun konu sahibinin aklında fikirler boylelikle olusmus olur :)

Peki sistem öneriniz bilgisayarımın değeri 10k falan + 10k ben ekleyeceğim 20klık sistem önerisi.

Kanka senin bilgisayarının değeri 10k falan değil hatta onu alan olursa şükür et.

Tek sorun islemci diye spesifik bir sekilde belirtmis miyim yorumda? İslemcinin anakarta 2-3 beden fazla gelecegini soylemisim degil mi? Ben islemci hakkında konusuyorum, sen baska parcalar hakkında konusursun konu sahibinin aklında fikirler boylelikle olusmus olur :)

Haklısınız hocam kusura bakmayın.

Kasanı sat belki alan olur sonra o parayla Max alacağın 1660S'li veya 6500XT'li sistemler.

Kral bütçen sen 10k koyacaksan 12K civarı falan olur en kral oda kasayı elinden çıkartabilirsen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı