R5 1600 RX 570 Sistemde Düşük GPU Kullanımı

Forumcax

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. League Of Legends oyununda GPU kullanımım aşırı dalgalı. Bu bir sorun mu?
  • Ryzen 5 1600
  • RX 570 4 GB
  • 8 GB Hi Level 2666 MHz RAM

Adsız.png

Not: Saniyelik kullanım grafiği.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yıllarca sistem topladım aldım sattım vs. ama nedense amd tabanlı sistemlere bir türlü ısınamadım stabil çalışmıyorlar, hani intel fanı asla değilim fakat oyun testlerinde bile aynı fiyata 3 5 fps fazl veren ryzen işlemciler var ama dikkatli izlerseniz Ryzen işlemcilerin olduğu sistemlerde aşırı dalgalanma söz konusu. Şöyle bir örnek verebilirim 4 Gb RAM’lı İos bir cihazda 400k gibi antutu puanı alıp 12 RAM’lı bir Android cihazda 300k Antutu almak gibi

Hocam yıllarca sistem topladım aldım sattım vs. ama nedense amd tabanlı sistemlere bir türlü ısınamadım stabil çalışmıyorlar, hani intel fanı asla değilim fakat oyun testlerinde bile aynı fiyata 3 5 fps fazl veren ryzen işlemciler var ama dikkatli izlerseniz Ryzen işlemcilerin olduğu sistemlerde aşırı dalgalanma söz konusu. Şöyle bir örnek verebilirim 4 Gb RAM’lı İos bir cihazda 400k gibi antutu puanı alıp 12 RAM’lı bir Android cihazda 300k Antutu almak gibi
Çok alakasız bir yorum. Önemli olan aldığın fpsdir.

Hocam yıllarca sistem topladım aldım sattım vs. ama nedense AMD tabanlı sistemlere bir türlü ısınamadım stabil çalışmıyorlar, hani Intel fanı asla değilim fakat oyun testlerinde bile aynı fiyata 3 5 FPS fazl veren Ryzen işlemciler var ama dikkatli izlerseniz Ryzen işlemcilerin olduğu sistemlerde aşırı dalgalanma söz konusu. Şöyle bir örnek verebilirim 4 GB RAM’lı iOS bir cihazda 400K gibi antutu puanı alıp 12 RAM’lı bir Android cihazda 300K antutu almak gibi.

Ryzen 5 1400 kullanıyorum GTX 1050 Ti ekran kartım var aynı sorun bende de var peki yok mu bunun bir çözümü oyunlarıma çok drop geliyor benim de birtürlü çözemedim.

Ryzen 5 1400 kullanıyorum GTX 1050 Ti ekran kartım var aynı sorun bende de var peki yok mu bunun bir çözümü oyunlarıma çok drop geliyor benim de birtürlü çözemedim.
O kadar para verdik sıfır sistem aldık ama gel görki cs go da 250 fps olmasına rağmen fps drop girip duruyor. Anlamadım gitti. Daha 1 haftalık sistem.

Geri
Yukarı