R5 1600 RX580 Sistem PUBG'de kaç FPS alır?

İsa Takmaz

Hectopat
Daha fazla  
R5 1600 RX 580 8 GB 16 GB 3000 MHz RAM ve SSD var sistemimde. PUBG'de kaç FPS alıyorsunuz? 144Hz monitörüm var ve bu değere yaklaşık FPS istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu gizemli ve bir o kadar bulması zor cevabı sende öğrenmek istiyorsan YouTube'a ''R5 1600 + RX 580 PUBG'' yazabilirsin.

Bu arada videodaki arkadaşın sisteminde 8 GB RAM var. Dolayısıyla senin alacağın FPS değerleri daha yüksek olacaktır. Tabii RAM'lerin çift kanal ise.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu videoda ortalama 144 hatta üstü. Ama bende böyle değil. Bende videoları izledim tabikide.
Evet 2 kanal Ram kullanıyorum 8+8
bu videoda da fps e bakar mısın. Ben zaten very lowda oynuyorum sadece doku orta ayar olsun yeter bana. Bu videoda 160 170 fps alıyor.
90-100 FPS alırsın. 144Hz monitör almaya değer.
27 inç 144hz 1ms monitör aldım zaten. Oyunuda bu hertze göre oynamak istiyorum ama bende 80 130 fps arası oynuyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı