R5 1600 sistemde FH 4 "1" FPS oluyor

Yükleme sırasında ekran kartı hemen yüke girmiyor. Kullanım değerlere bakarsan görebilirsin. Takipten çıktım. İyi Sosyal'ler.

Yükleme sırasında iken değil zaten, oyun içinde bir anda Alt+Tab yapmaya çalışınca oldu
Hiçbir şekilde yanıt vermeyince tuşa bastım sonra da kartın ışığı kırmızı olup ekran gelmediğini gördüm, ışıkta belli süre sonra gitti ondan sonra dumanlar çıktı

RX 580 kullanmış biri olarak; hemen kurtul ondan.

Hocam en son ayarda exterme de bile 60 FPS alıyorum bir sıkıntı yaşamıyorum hiçbir oyunda bile kart kötü değil tek sıkıntı 1 FPS sorunu.
Ultra'da yağ gibi akar o sistem. Sorun başka bir yerde.

Akıyor hocam gerçekten de akıcı
Bu aralar Windows 10 güvenlik duvarı virüs taraması yapıyor ama yaptığı virüs taraması pek onaylı değil bana soruyor virüsü.
Serious Sam 2'de 20 FPS almak ve Radeon bosst ayarıyla kartı yakmak istiyorsan git al bir tane.

Aşırı şaçmala yaptın dostum ben FH4 sen diyorsun sam 2 trole. Benziyorsun.

Son düzenleme:
Hocam en son ayarda exterme de bile 60 FPS alıyorum bir sıkıntı yaşamıyorum hiçbir oyunda bile kart kötü değil tek sıkıntı 1 FPS sorunu.

Akıyor hocam gerçekten de akıcı
Bu aralar Windows 10 güvenlik duvarı virüs taraması yapıyor ama yaptığı virüs taraması pek onaylı değil bana soruyor virüsü.

Aşırı şaçmala yaptın dostum ben FH4 sen diyorsun sam 2 trole. Benziyorsun.

Troll değilim, yaşadığımı anlatıyorum, GTA 5'te de düşük FPS alıyordum, Radeon Boost yüzünden PC dondu sonra da olanlar oldu, bi' daha almam

Yeni konular

Geri
Yukarı