R5 1600 ve 1050 Ti Sistem Toplama

Bütçe
3000-3500
Fason mu diye soruyorsunuz sanırım ve değil.

Bu kelime aklıma gelmedi inan ki teşekkür ederim :)
kasa konusunda MSI MAG force yerine Zalman N2 veya darkflash pollux tercih edersem herhangi bir sorun yaşamam değil mi? Fiyat olarak 110 TL bir fark var MSI almak sizce 110 TL farka değer mi?

Anladım. Herkese çok teşekkür ederim her şey için çok yardımcı oldunuz. Kendim toplamaya kalksaydım çöp bir sistem olacaktı gereksiz ürünlere gereksiz paralar verecektim. Tekrardan teşekkürler çok fazla yardımınız dokundu. Emeklerinize sağlık.
Son olarak bir şey daha rica ediyorum. Şu an kullandığım seneler önceki LG W1941S model bir monitör. Bu monitörü kullanarak sistemi doğru bir şekilde çalışıp beni idare eder mi? Yoksa yeni bir monitör almam gerekir mi? Eğer gerekiyorsa önerebileceğiniz bir monitör var mı?

Son düzenleme:
Anladım. Herkese çok teşekkür ederim her şey için çok yardımcı oldunuz. Kendim toplamaya kalksaydım çöp bir sistem olacaktı gereksiz ürünlere gereksiz paralar verecektim. Tekrardan teşekkürler çok fazla yardımınız dokundu. Emeklerinize sağlık.
Son olarak bir şey daha rica ediyorum. Şu an kullandığım seneler önceki LG W1941S model bir monitör. Bu monitörü kullanarak sistemi doğru bir şekilde çalışıp beni idare eder mi? Yoksa yeni bir monitör almam gerekir mi? Eğer gerekiyorsa önerebileceğiniz bir monitör var mı?

FHD ise bir sıkıntı olmaz. Ayrıca bahsedilen 1650 Super'i ben kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

kasa olarak bence zalman s2 alabilirsin her yönden güzel. Fiyatı da dahil.
Zalman S2 Mid Tower Kasa Siyah Psu Yok - n11.com

Ekran kartınıda 2. elden alabiliyorsan RX 590 al bir daha ekran kartıyla uğraşmazsın ben RX470 aldım 400tl ye ve hala kullanıyorum 1 yıldan fazla oldu isterseniz PUBG videomda var en yüksek ayarlarda şu imzadaki sitemle 60-70 fps alıyorum rahatça.(Video bir arkadaşa göstermelik olduğundan kısa ama isterseniz 20dk'lık oyunlar da atabilirim her haritadan.)
Edit: Video kayıt programı önerebilir misiniz birde ben redeon relive ı kullanıyorumda kaliteyi çok yükseltince 3 4 gb oluyor video :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı