R5 1600 ve RX 580 Sisteme Kaç Watt PSU Gerekir?

Hiçbir fikrim yok. Bu RAM'i alıcağına 100-150 daha fazla koy iyi bi RAM al gibi bi tavsiye aldım.
G.Skill gayet kaliteli bir marka ve sosyalde çoğu sistem toplama da ben dahil olmak üzere toplayan çoğu kişi bu RAM'leri öneriyor. Sanırım üstüne bant yapıştırılmış ama altında ısı çekici var diye biliyorum. @Elyr @Oreki @DENlZ

G.Skill gayet kaliteli bir marka ve sosyalde çoğu sistem toplama da ben dahil olmak üzere toplayan çoğu kişi bu RAM'leri öneriyor. Sanırım üstüne bant yapıştırılmış ama altında ısı çekici var diye biliyorum. @Elyr @Oreki @DENlZ
İyi bir RAM ise kesinlikle 150tl az vermek işime gelir. Nanokatalog ürünleri çok geç getiriyor diye biliyorum sadece beklemekten sıkıldım. :dikkatli:

İyi bir RAM ise kesinlikle 150tl az vermek işime gelir. Nanokatalog ürünleri çok geç getiriyor diye biliyorum sadece beklemekten sıkıldım. :dikkatli:
Normaldir hocam. Yurt dışından geliyor ürünler. Yani ithalatçı garantili Türkiye garantisi yok. Tabii ki bu sizin için bir sıkıntı yaratmaz sizin tek yapmanız gereken eğer bir sorun çıkarsa faturada ki numarayı müşteri hizmetlerine aktarmak. Onlar size yardımcı olacaktır. RAM soğutucusuz ama ısı çekme özelliği var diye biliyorum. Soğutuculu RAM isterseniz bunu alabilirsiniz. 1-2 ay önce bu RAM 480 TL'ydi. Şimdi bulunması zorlaşmış.

Ben 27 gün beklemiştim:kıkırda:
Normal ya Amazon gibi bir firma işte hatta Amazon'un Türkiye versiyonu gibi. Gerçi Amazon Türkiye var ama fiyatlar şu an için normal. Bu arada aldığınız RAM'ın 2400 Mhz çalışması :( Umarım en kısa zaman da işlemci değiştirme şansınız olur :)

Bu arada aldığınız RAM'ın 2400 Mhz çalışması :( Umarım en kısa zaman da işlemci değiştirme şansınız olur :)
Sağolun, varolun:kıkırda:

Bugün, aldığım SSD geldi:) Şu an Win10 indiriyorum, birazdan temiz kurulum ile geçiş yapacağım hayırlısıyla.

Sırada işlemci var, ikinci el R3 veya R5 düşünüyorum ama anca yarı yıl tatilinde alabilirim gibi gözüküyor:penguen:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı