R5 1600 ve RX570 FPS düşmesi

Uzun süre sonra tekrar okuyunca bende seninle aynı fikirde oldum ısrarla görüntü paylaşmamış 😂a

Ayrıca bende de FPS düşmesi sorunları var bazı oyunlarda AMD ekran kartları çok ısınıyor bir dahakine hiçbir zaman AMD almam işlemci olarak adamlar iyiler keşke 1660 Super alsaydım veya 1650 Super.

Şu anlık sadece ETS 2 drop yapıyor onlardada Save dosyası yüklemiştim onların kalıntılarını silemiyorum C diskine format atacağım ama uğraştırıcı hep olmuyor zaten.

Belki seneye format atarım veya atmam HDD'ye format atmak pek sağlıklı değil SSD almak istiyorum.

Ayrıca sizde de bazı oyunlarda FPS düşmesi oluyor mu merak ettim?

Ayrıca bende de FPS düşmesi sorunları var bazı oyunlarda AMD ekran kartları çok ısınıyor bir dahakine hiçbir zaman AMD almam işlemci olarak adamlar iyiler keşke 1660 Super alsaydım veya 1650 Super.

Şu anlık sadece ETS 2 drop yapıyor onlardada Save dosyası yüklemiştim onların kalıntılarını silemiyorum C diskine format atacağım ama uğraştırıcı hep olmuyor zaten.

Belki seneye format atarım veya atmam HDD'ye format atmak pek sağlıklı değil SSD almak istiyorum.

Ayrıca sizde de bazı oyunlarda FPS düşmesi oluyor mu merak ettim?
Paylaşacağım konuma bir göz at belki faydası olur dostum. RX 580 sıcaklık düşürme

FPS düşmesi yaşamıyorum ben.

Sistemini yazar mısın? Ekran kartı her oyunda %100 de çalışmaz yani düşük sistem isteyen oyunlarda dalgalan.

Hocam RX 570 kullanıcısıyım hiçbir sorun yaşamadım bu güne kadar sorun AMD'de değil bence.

AMD de değil zaten sadece ısınmasını diyorum. Drop sorunları benim HDD'deki uygulamalar neden oluyor C diskini temizlesem o uygulamalar gitse olmayacak ve boşta 4-5 GB RAM harcıyor PC genellikle uygulama yükleyen birisi değilim kuzenim kendi işleri için yüklemişti bayağı kalıntı var snrm.
Sistemini yazar mısın? Ekran kartı her oyunda %100 de çalışmaz yani düşük sistem isteyen oyunlarda dalgalanma olur.

RX570 r 5 1600 8x2 RAM 3000 MHz yazıyor AMD Radeon software panelinde bu kadar.

Sistem güzel bir sorun yaşamaman lazım normalde. Sıcaklık için ise paylaştığım konuya bak faydası olur.

Yazın sıcaklıklar böyle sadece ve format atmayı düşünüyorum C diskine.
Yazın sıcaklıklar böyle sadece ve format atmayı düşünüyorum C diskine.

Bu arada GTA 5'te story mod olsun Online olsun bazı yerlerdeki sokak lambaları ışıkları aniden FPS düşürüyor drop değil düşüş bu oyundan mı kaynaklanıyor? Önceden olmazdı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı