R5 1600 ve RX580 4GB Ani FPS Düşüşü

Yani kısaca sorunun RAM eksikliği olduğunu söyleyebilir miyim ? (Çok fazla soru sordum ve çok fazla rahatsız ettim kusura bakmayın )

Amaç soru sorulması zaten kusurluk bir durum yok. Ram takviyesi yaparak sorunu çözebilirsin sınıra dayanmış ram kullanımı. Dediğim yöntem yani diskten ram vermekte çok azda olsa droplarını azaltır ram alana kadar o şekilde ve texture ayarlarını azaltarak kullan.

hocam senin özellikleirn hemen hemn aynısı bendede var yani counter strike nexon zombies açılırken bile 1 dk bekliyorum büyük ihtimal steamden yada harddiskten kaynaklı bende bilmiyorum bende mağdurm senin gibi

hocam senin özellikleirn hemen hemn aynısı bendede var yani counter strike nexon zombies açılırken bile 1 dk bekliyorum büyük ihtimal steamden yada harddiskten kaynaklı bende bilmiyorum bende mağdurm senin gibi
Eski bir HDD kullanıyorsanız ondan yavaş açılıyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı