R5 1600AF RX 580 Sistem Fortine'de Kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

UltraViolent

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhabalar. Sistemim Fortnite için iyi olmasına rağmen kasıyor. Kablosuz Wi-Fi kullanıyorum ondan olabilir mi? İnternet hızını 100 megabit e çıkartıp Ethernet bağlasam sorun çözülür mü? İnternetim 50 MB ve modemle aramda sadece 1 oda var. Sistemimi yazıyorum.

Sapphire Nitro RX 480 ekran kartı.
Ryzen 5 1600 AF işlemci.
MSI A320M Pro'e anakart.
Apacer Panther 16 GB RAM (bir sorun yüzünden 8 gözüküyor ama önce de kasıyordu)
MSI G24C4 144 Hz 1 ms monitör.
Kingspec 512 GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Sistemim Fortnite için iyi olmasına rağmen kasıyor. Kablosuz Wi-Fi kullanıyorum ondan olabilir mi? İnternet hızını 100 megabit e çıkartıp Ethernet bağlasam sorun çözülür mü? İnternetim 50 MB ve modemle aramda sadece 1 oda var. Sistemimi yazıyorum.

Sapphire Nitro RX 480 ekran kartı.
Ryzen 5 1600 AF işlemci.
MSI A320M Pro'e anakart.
Apacer Panther 16 GB RAM (bir sorun yüzünden 8 gözüküyor ama önce de kasıyordu)
MSI G24C4 144 Hz 1 ms monitör.
Kingspec 512 GB SSD.

Hocam ping ile kasmaz oyun büyük ihtimal darboğaz oluyor olabilir MSI Afterburner ile oyundaki sonuçlarınızı atar mısınız?

Haklı aslında siz yine de sonuçları atın ki darboğaz mı var yoksa dediğim gibi oyun sorunumu.
Tamamdır. Birkaç saate atarım.
Hocam ping ile kasmaz oyun büyük ihtimal darboğaz oluyor olabilir MSI Afterburner ile oyundaki sonuçlarınızı atar mısınız?
Özür dilerim. Atamadım. İşim çıktı. Yarın da modem değişecek ancak yarın akşam atabileceğim.

Efendim denedim ama bende MSI Afterburner'da seçim kısmında FPS vs. yok. Yardım eder misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı