R5 2400G APU vs i3 9100F ve GT 1030

@monaarch kendim şuan bir sistem topluyorum. Belki bi nebze sana yardımcı olabilirim. Öncelikle parçaları aynı yerden almak iyi bir fikir değil. Benim bütçem çok düşüktü ama ona rağmen alınabilecek iyi bir sistem yapmak istedim.
İşlemci: i3 9100f geçen salı günü 580tlye aldım

Anakart: asrock h310m cuma günü 400tlye teknobiyotikten sipariş verdim yarın gelir galiba

Kasa+psu: aerocool cs1102 kasa+psu da teknobiyotik te indirimdeydi 350tl.psu aerocool xv500 modeli. Karalayan görmedim. Memnun olan epey çok.

Ram: apacer panther 8gb 2666mhz 264tl ye aldım n11den.

Şuan ekran kartı eksiğim var. 2.el alıcam çünkü sıfır fiyatlarına vericeğim para ile monitör + e. Kartı alıyorum. Knight online oyuncusu olduğum için çok yüksek bi ekran kartı düşünmüyorum. Rx 560 veya RX570 hangisi uygunsa onu alıcam. Fiyatlarıma bakarak bir fikir edinebilirsin

Taksitli olduğu olduğu için aynı yerden almak istiyor ayrıca montaj hazır olsun diyor bende yapabileceğim en iyi tavsiyeyi yaptım.
İşte olay orda kopuyor 😂 fazla seçenek yoksa fiyatlar dengesiz oluyor. Acaba n11 veya hepsiburada toplu fiyata taksit yapıyorlar mı? Eğer oluyorsa ordan almak daha mantıklı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı