R5 2500X ve GTX 1660 Ti uyumlu mu?

İdareten 3000 serisi ekran kartlarını beklerken elimde bi ekran kartı olsun diye almıştım 3080 çıksın satacam hemen 5600xt yi. Valla başlarda çok sıkıntı çektim ama şu an sorunsuz kullanıyorum kartta sıkıntı yok radeon sıkıntılı doğru düzgün update çıkartamıyor adamlar.

Sana tavsiyem şu anladığım kadarıyla pc bileşenleriyle aran yok ( 2500x uyarmı uymazmı diye konu açıyorsun buradan çıkarttım bu yorumu). 5600xt falan uğraşma ,undervolt yapman gerekebilir , doğru update bulana kadar güvenli modda silip silip yüklemen gerekebilir. 1660ti al geç . Yok ben uğraşırım zevkli olur falan dersen

İdareten 3000 serisi ekran kartlarını beklerken elimde bir ekran kartı olsun diye almıştım 3080 çıksın satacağım hemen 5600XT'yi. Vallahi başlarda çok sıkıntı çektim ama şu an sorunsuz kullanıyorum kartta sıkıntı yok Radeon sıkıntılı doğru düzgün Update çıkartamıyor adamlar.

Sana tavsiyem şu anladığım kadarıyla PC bileşenleriyle aran yok ( 2500X uyar mı uymazmı diye konu açıyorsun buradan çıkarttım bu yorumu). 5600XT falan uğraşma, undervolt yapman gerekebilir, doğru Update bulana kadar güvenli modda silip silip yüklemen gerekebilir. 1660 Ti al geç. Yok ben uğraşırım zevkli olur falan dersen.

Anladım ekran kartında sıkıntı yok ama Update yok diyorsunuz o zaman en iyi 1660 Ti alıp rahatıma bakmak herkes söylüyor NVIDIA al diye ama fiyatları da yakın olduğu için ikilemde kalmıştım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı