R5 2600 - GTX 1660 Ti sistemin satış fiyatları nasıldır?

ArdaM

Hectopat
Yer
Ordu
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yaza doğru üniversite için Macbook veya Windows muadili bir laptop almam gerektiği için sistemimi satıyorum.
Ayrı ayrı ilanlara koydum ve bazı teklifler geldi. Haziran’a kadar zamanım olduğu için fiyatlar çok iyi değilse reddedip bekleyebilirim, acelem yok.

Kasa:
Gamepower Wraith ARGB kasa + 500W PSU.
MSI GTX 1660 Ti Ventus XS ekran kartı.
Ryzen 5 2600 işlemci.
MSI B450M-A Pro Max anakart.
2x8 GB XPG Gammix D30 3200MHz RAM.
Hepsi son derece sağlıklı durumdadır, yalnızca kasanın yan camında çizikler var ve ARGB ampüllerden biri çalışmıyor.

Kasayı Sahibinden’e çok yüksek bir fiyattan koymuştum, az önce birisi yazdı. İlk teklifi 8000 TL ve biraz pazarlık yapacağım. 8500’e kadar çıkabileceğini düşünüyorum.
Daha iyisinin geleceğini çok sanmıyorum a a emin olmak için sormak istedim. Sizce bu kasayı daha pahalıya satabilir miyim?

Monitör: AOC 24G2U
Sıfır sıkıntı, garantisi bitmiş monitör. Tertemiz, bunu da 3000 TL gibi tuzlu bir fiyattan koymuştum, 2500 TL teklif geldi. Alıcı da çok yakınımda yaşıyor, direkt elden teslim edebilirim. Aynı şekilde bunun için de soruyorum, ilan fiyatına satmam sizce mümkün mü?
Bir de hedefim olan M2 Macbook Pro 13 inç modelini almak için biriktirmem gereken bir bu kadar daha para var. Yaza kadar bilgisayarı sattıktan sonra elime geçecek parayla indirimlerden veya kampanyalardan hazır sistemler veya parçalar alıp indirimleri bittikten sonra daha pahalıya satmayı düşünüyorum. Bundan güzel bir kâr elde edebilir miyim, bunu da sormak istiyorum. Geçen gün 7000 TL’ye sınırlı stokla gelmiş şu anki sistemime özellik olarak yakın bir kasa görmüştüm mesela, böyle al sat yapabileceğim fırsatlar sık ortaya çıkar mı?
Yardımlarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı