R5 2600 için 1660 Ti vs RX 590

MetinDai

Hectopat
Daha fazla  
R5 2600 ve 1050 Ti kullanıyorum şu anda. LGS'den sonra inşallah 1660 Ti veya RX 590 alacağım. Fortnite için sizce hangisi daha uygun?

Dostum hep söylüyorum. NVIDIA fanı gibi görünebilirim ama oyun ile alakalı yapabileceğin daha fazla şey var. O yüzden 1660 Ti. Super olan da alınabilir. Mesela yayın açarsan 5-0 önde başlar bu versus.

Bahsi geçen GTX 1660Ti ve RX590 kartlarıyla ve AMD Ryzen 5 2600 işlemcisiyle videodaki performansını görebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çoğu yerde 1660Ti önde gözüküyor fakat arasında öyle çok aman aman fark yok gibi geldi bana,hangisi ucuzsa onu alın derim veya 1660ti ucuz bulursanız da olur.

1660 Tİ. Bundan sonra AMD ekran kartı almama kararı vermiş bulunmaktayım çünkü yüzümü hiç güldürmedi yok wattman yok cart curt yeter ya.

1660 Tİ. Bundan sonra AMD ekran kartı almama kararı vermiş bulunmaktayım çünkü yüzümü hiç güldürmedi yok wattman yok cart curt yeter ya.
Yani cpu bazında intele neredeyse yetişmiş gibiler fakat gpu olarak hala geride olduklarını düşünüyorum ben de Nvidiai'dan.Özellikle rx 5700 xt modeli çok sorunluymuş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı