R5 2600 İçin işlemci soğutucu önerisi (OC)

Sistem yeterince güzel zaten. Bence hiç OC falan yapmanıza gerek yok. Command Center olabilir, MSI anakart hiç kullanmadım şahsen.

@Pantheon @LauraWells Sıvı soğutma hakkında ne düşünüyorsunuz kasanın 360 mm ye kadar soğutma desteği var
Ben sıvı soğutmaya karşıyım ömürlük olmuyo fanlı daha uzun ömürlü para çok ise alabilirsin illa sıvı soğutma dersen aşağı link bırakıyorum.

Ben 3 sene kullandıktan sonra artık güvenmediğim için söktüm sıvı soğutmayı. Ben de pek sevmiyorum şahsen.

Sizin gibileri anlamıyorum,neden az bir şey daha iyi performans almak için işlemcinin ömrünü kısaltıyor,daha fazla elektrik faturası ödüyor,sıvı soğutmaya o kadar para veriyorsunuz?Gerçekten ilginç.

İlk olarak işlemcinin ömrünü neden azaltsın ikinci olarak sıvı soğutma hava soğutmasından birazcık daha pahalı olup aşırı bir performans farkı yok mu ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı