R5 2600 İşlemci ve RX5700 Sapphire Ekran Kartı Saltanat Metin2 Sorunu

PandoraEct

Hectopat
Herkese merhaba.
Başlıkta da belirttiğim gibi. Ryzen 5 2600 işlemci vs RX5700 Sapphire ekran kartı olan birisi yorum kısmından bana ulaşabilir mi?
Olay şu.
Saltanat MT2 Oyun yetkililerinin bile çözemediği bir sorunla karşılaştım. Aynı sisteme sahip birisinde test etmek istiyorum. Ona göre işlem uygulayacağım. Oyunu indirdiğinizde sorunsuz bir şekilde itemlerin özelliklerini ve oyuncuların isimlerini görebiliyor musunuz? Bunu test edip bana bilgi sağlarsanız size minnettar olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim naçizane fikrim bunun donanımsal olmadığı, bende oynadığım online mmorpg oyunlarda böyle hatalarla karşılaşırdım sorun genellikle eksik dosyalar, uyumsuz sürümler ,desteklenmeyen yazılım veya güncel olmayan sürücü hataları oluyordu. Bunları bi kontrol et bence, yanlış hatırlamıyorsam dx9 desteklemiyordu rx5700 ,güncelleme ile eklenmiş olması lazımdı driverlarını felan incele.

Benim naçizane fikrim bunun donanımsal olmadığı, bende oynadığım online mmorpg oyunlarda böyle hatalarla karşılaşırdım sorun genellikle eksik dosyalar, uyumsuz sürümler ,desteklenmeyen yazılım veya güncel olmayan sürücü hataları oluyordu. Bunları bi kontrol et bence, yanlış hatırlamıyorsam dx9 desteklemiyordu rx5700 ,güncelleme ile eklenmiş olması lazımdı driverlarını felan incele.
Oyunda isimler ve itemlerin özellikleri siyah ve okunmuyor.
Adsız.png

Tavsiyem 2020 adrenalin kurduysan sil mutlaka sil ondan bir onceki 2019 adrenalin sürümünü kur.

Geri
Yukarı