R5 2600 RX 590 sistem aniden kapanma sorunu

TinyUnder1905

Hectopat
2, 3 ay önce aldığım bu sistemde her zaman sorun yaşadım ama sorun yaşadığımda yetkili mağzaya gönderdiğimde sorunu olmadığını söylediler. (bizzat kendi gözelerim ile şait oldum) gerçekten de sorun yoktu bir yere götürüldüğünde adam 2.5 saat boyunca NFS Heat oynamasına rağmen bir kapanma donma olmadı. Sinirlerim iyicene bozulmuştu ki bir ara düzeldi ama yine aynı sorunları yaşıyorum GTA 5 oynadıktan 1 veya 2 dakika olmadan donuyor ve uzun bir süre sonra siyah ekran ve error, error neymiş bakmak istiyorum ama oda açılmıyor, bende PC yerini beğenmedi diye düşündüm ve daha iyi hava alacak yere koydum ama yine açtım. Boşa ama bir şey fark ettim oyunlar kapandıktan sonra ekran kartının driverine girmek istediğimde giremiyordum. Bulan beraber güncelledim ama gene olmadı ve aşağıya bırakacağım fotoğrafta bakar bana çözüm bulumanız istiyorum akla gelebilecek her şeyi yapabilirim ama şu PC düzelsin.
Driver açtığımda bulanık bir ekran geliyor arkasını falan görebiliyorum. AMD sahipleri yardımcı olabilir mi?
Şöyle garip bir yanı daha var GTA 5 DX10 veya DX10.1 hata vermiyor)

Dosya Ekleri

• Untitled.png
    Untitled.png
    39,6 KB · Görüntüleme: 113
2, 3 ay önce aldığım bu sistemde her zaman sorun yaşadım ama sorun yaşadığımda yetkili mağzaya gönderdiğimde sorunu olmadığını söylediler. (bizzat kendi gözelerim ile şait oldum) gerçekten de sorun yoktu bir yere götürüldüğünde adam 2.5 saat boyunca NFS Heat oynamasına rağmen bir kapanma donma olmadı. Sinirlerim iyicene bozulmuştu ki bir ara düzeldi ama yine aynı sorunları yaşıyorum GTA 5 oynadıktan 1 veya 2 dakika olmadan donuyor ve uzun bir süre sonra siyah ekran ve error, error neymiş bakmak istiyorum ama oda açılmıyor, bende PC yerini beğenmedi diye düşündüm ve daha iyi hava alacak yere koydum ama yine açtım. Boşa ama bir şey fark ettim oyunlar kapandıktan sonra ekran kartının driverine girmek istediğimde giremiyordum. Bulan beraber güncelledim ama gene olmadı ve aşağıya bırakacağım fotoğrafta bakar bana çözüm bulumanız istiyorum akla gelebilecek her şeyi yapabilirim ama şu PC düzelsin.
Driver açtığımda bulanık bir ekran geliyor arkasını falan görebiliyorum. AMD sahipleri yardımcı olabilir mi?
Yeni gelen sürücüyü denediniz mi?

Aynı sorunu yaşadım garantide kartın hatalı oldugunu söylediler ben aldıgım ilk gün yaşadım. Kartın biosu önemli bu konuda. Msi rx 590 armor. Kart fabrika çıkışlı oc'lu geliyo. Bu sebepte stabilize şekilde ayarlanmazsa 1ila 10 biledemedin 15dk sonra siyah ekran reset kalıyo öyle

2, 3 ay önce aldığım bu sistemde her zaman sorun yaşadım ama sorun yaşadığımda yetkili mağzaya gönderdiğimde sorunu olmadığını söylediler. (Bizzat kendi gözelerim ile şait oldum) gerçekten de sorun yoktu bir yere götürüldüğünde adam 2.5 saat boyunca NFS heat oynamasına rağmen bir kapanma donma olmadı. Sinirlerim iyicene bozulmuştu ki bir ara düzeldi ama yine aynı sorunları yaşıyorum GTA 5 oynadıktan 1 veya 2 dakika olmadan donuyor ve uzun bir süre sonra siyah ekran ve error, error neymiş bakmak istiyorum ama oda açılmıyor, bende PC yerini beğenmedi diye düşündüm ve daha iyi hava alacak yere koydum ama yine açtım. Boşa ama bir şey fark ettim oyunlar kapandıktan sonra ekran kartının driverine girmek istediğimde giremiyordum. Bulan beraber güncelledim ama gene olmadı ve aşağıya bırakacağım fotoğrafta bakar bana çözüm bulumanız istiyorum akla gelebilecek her şeyi yapabilirim ama şu PC düzelsin.

RX ekran kartlarında oluyor bu hata garantinin yapması lazım driverla falan düzelecek bir şey değil. RX 570 kullanicisiyim benzer olarak Black screen aliyorum mağaza açilir açilmaz gidip garantiye vereceğim.

RX 590 kullanıcısıyım aynı sorun ve FPS düşmesi sorunu yaşıyorum. Hayatım da bu kadar sıkıntılı bir kart görmedim arkadaşlar. Almayın aldırmayın. Bende direkt iade edeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı