R5 2600 sistem ETS'de takılıyor

Butchers

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayar özelliklerim: AMD Ryzen 5 2600, NVIDIA GeForce 1050 Ti INNO3D, Anakart BIOSTAR B450MH 3200MHz RAM'lerim Crucial Ballistix 8+8 3200MHz RGB modeli SSD olarak da Netac'ın 256 GB SSD'si vardır. Kasam DarkFlash'ın Aquarius Acrylic modelidir bu sistemde asseto da map modu bir de araç modu olmasına rağmen asseto da hiç drop yemiyorum fakat ETS 2 de köprülere girince veya dış kameradan iç kameraya girdiğimde şehirlere girdiğimde bazen yapıyor ne yapmam gerekiyor yardım eder misiniz lütfen?

Bazı bölgelerde bende de FPS 75'in altına düşüyor. GTX 980 kullanıyorum. Sende de FPS düşmesi normal diye düşünüyorum bu yüzden.
bende vsync açık max 60 fps görüyor
Bu sorun sadece ETS2'de oluyorsa mod ile alakalı bir sorun olabilir veya oyunda. Steam üzerinden oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayın.
ets de mod yok bende asseto da var ets yi orjinal sadece max grafiklerde oynuyorum

Normal, 1050Ti ile 980 arasında %25, belki daha fazla fark vtamam teşekür ederim
Bu sorun sadece ETS2'de oluyorsa mod ile alakalı bir sorun olabilir veya oyunda. Steam üzerinden oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayın

dediğiniz şeyi yaptım droplar genel azaldı ama yinede az var onun için ne yapabilirim akıcı bi şekilde oynamak istiyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı