R5 2600 sistem toplama önerisi

emre6199

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Sekuriti
Arkadaşlar böyle bir sistem topladım.
Toplam 2400 TL ekran kartını da ilerde alacağım.
Sizce nasıl olmuş?
Önerilerinizi bekliyorum.

---------------------------
880TL Ryzen 5 2600 işlemci.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
540TL - Gigabyte B450M anakart 4SLot.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
240TL Corsair 3000MHz RAM.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
456,36 - 600W 80+ PSU.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
280TL M.2 SSD 256 GB Adata XPG.

Ryzen 5 2600 içinde grafik birimi olmadığı için anakart üzerinden görüntü alamazsınız, elinizde idarelik kart varsa kullanırsın.

Sistem yeterli ve güzel olmuş, ancak PSU tarafında Corsair CP-9020172-EU Bilgisayar Güç Kaynağı: Amazon.com.tr öneriyorum, CM giriş seviyesi güç kaynakları çok kötü.

Psu'yu bende kullanıyorum kardesim cok memnunum ancak anakart olarak asus yada msi bak biosdan herkes şikayetçi

Ryzen 5 2600 içinde grafik birimi olmadığı için anakart üzerinden görüntü alamazsınız, elinizde idarelik kart varsa kullanırsın.

Sistem yeterli ve güzel olmuş, ancak PSU tarafında Corsair CP-9020172-EU Bilgisayar Güç Kaynağı: Amazon.com.tr öneriyorum, CM giriş seviyesi güç kaynakları çok kötü.
hocam vs psularda ses sorunları oluyormus dıye duyuyorum cogu sıtede bır alt yorumda kullananan kısı cok memnunum yazmıs
Sistem güzel de ekran kartı takmadan görüntü alamazsınız. R5 2600'de dahili GPU bulunmuyor.
evet onu biliyorum ama sistemden kısıp ekran kartı alsam bu sefer ilerde yukseltmede sıkıntı yasarım elımde gtx550ti var idarelık onu kullanıp sonrada rx580 4gb almayı dusunuyorum

@emre6199 Sana ilk önerim yazım kurallarına uyman. VS güç kaynağı modellerinde olan o sorun giderildi. 2018 modellerde sıfır sorun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı