Çözüldü R5 2600 ve GTX 1650S sistem oyunlarda donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

chaoo

Hectopat
Makaleler
7
GTX 1650S.
R5 2600.
16 GB 3000MHz RAM.
480GB Adata SU 630 SSD.
600W Thermaltake PSU.

Bu sistemde CS 1.6, CS:GO hatta Minecraft gibi bir oyun bile drop yiyor ve kasma hissi giriyor sebepi nedir?
Ben SSD'den olduğunu düşünüyorum kronik sıkıntılıymış, sistem dengeli sizce neden oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çok uzun süren bir şey değil kasayı alacaksın klavye ve fare ile tek priz varsa 3'lü takıp kasayı televizyona bağlayıp televizyondan'da kanalı ayarlıyacaksın Max 20 dakikanı alır.

Hocam ben fark etmemişim çok eski konuymuş bu çoktan çözdüm sorunu ben yeni konularımdan sanıyordum. Sorun SSD kaynaklıydı kronik sorunlu Adata SU630 SSD kullanıyordum ondan kaynaklıydı değiştikten sonra düzeldi.
Merhabalar öncelikle, bu oyunlar sırasında işlemci, ekran kartı ve RAM değerlerini gözlemlediniz mi? Dediğiniz gibi sık tekrar eden bir durumsa MSI Afterburner kullanarak değerleri kontrol edin, donanımsal olarak anormal olan bir durum var ise böylelikle fark edebiliriz.

Merhabalar öncelikle, bu oyunlar sırasında işlemci, ekran kartı ve RAM değerlerini gözlemlediniz mi? Dediğiniz gibi sık tekrar eden bir durumsa MSI Afterburner kullanarak değerleri kontrol edin, donanımsal olarak anormal olan bir durum var ise böylelikle fark edebiliriz.
Gün içinde test edip fotoğrafları size atmaya çalışacağım
Değerler bu şekilde, Fortnite dada değerleri paylaşıp atıcam bu gün
Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Çok uzun süren bir şey değil kasayı alacaksın klavye ve fare ile tek priz varsa 3'lü takıp kasayı televizyona bağlayıp televizyondan'da kanalı ayarlıyacaksın Max 20 dakikanı alır.

Hocam ben fark etmemişim çok eski konuymuş bu çoktan çözdüm sorunu ben yeni konularımdan sanıyordum. Sorun SSD kaynaklıydı kronik sorunlu Adata SU630 SSD kullanıyordum ondan kaynaklıydı değiştikten sonra düzeldi.

Çözüm

Geri
Yukarı