R5 2600 ve RTX 2060 Yüksek bellek kullanımı

mrshn2332

Centipat
Bilgisayarın bugün aniden bellek kullanımı arttı, kardeşim de girmiş olabilir virüs de bir fikrim yok. Program da yok, bir tane yükledim tarattım 4 tane vardı sildim onları LoL'de falan 1 GB geçiyor.

Özellikler:
Ekran kartı: RTX 2060
İşlemci: R5 2600
RAM: 8 GB
Depolama: 480 SSD

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    68 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
İleride aynı RAM'den bir tane daha alın. Kafanıza pek takmayın o zamana kadar. Bilgisayarı yeniden başlatın sonra büyük bir miktar boşluk oluşur. Bende 16 GB var şu an bakıyorum 6,3 GB kullanımda. Ben takmıyorum, siz de takmayın.

%53 zaten neredeyse 4 GB. Boşta 2.7 GB kullanıyor ise LoL 1.3 GB falan kullanıyor. Çok normal. Siz bunu niye kafanıza taktınız ki? RAM zaten kullanılsın diye var.

%53 zaten neredeyse 4 GB. Boşta 2.7 GB kullanıyor ise LoL 1.3 GB falan kullanıyor. Çok normal. Siz bunu niye kafanıza taktınız ki? RAM zaten kullanılsın diye var.
sanki oyunlarda kasma oluyor gibi geldi şuana kadar hiç bakmamıştım belki aldığımdan beri böyledir ama önceden bakmamıştım dün lolde fps düşüyodu ara ara
Valoranta felan baktım oyunda 7 gb kullanıyor rami zararı olurmu bunun pc nin herhangi bir bileşenine

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı