R5 2600 ve RX 560 sistem nasıldır?

Brkhnkdmr2

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben Teknobiyotik'ten RX 560, Ryzen 5 2600, 240 GB SanDisk SSD, A320M anakart ve 8 GB RAM'li sistem aldım. Sizce bu sisteme 4 bin TL iyi mi?
İsteyenler A2.5 Killer yazıp işlemciyi Ryzen 5 2600 yapabilir. PSU kötü haricinde işlemci ekran kartı için yüksek ama ileride ekran kartı değişebilirim.

PSU çok dandik çok... 12V kanalından da 200W veriyor, yetmez.
SSD sorunlu.
Anakart düşük ama bu bütçe için kabul edelim.
Kasanın malzeme kalitesi kötü, güzel bir kasa değil.
Almadan önce buraya yazsanız keşke.
İade et derim, 4000 TL asla etmez.

PSU çok dandik çok... 12V kanalından da 200W veriyor, yetmez.
SSD sorunlu.
Anakart düşük ama bu bütçe için kabul edelim.
Kasanın malzeme kalitesi kötü, güzel bir kasa değil.
Almadan önce buraya yazsanız keşke.
İade et derim, 4000 TL asla etmez.
Kasayı dak diamond pro yaptım ve psu da ekran kartı kullanımı çok azdı ve yetti ben de şaşırdım yetmez sandım ama yetti ssd sorunlu demişsiniz kullanıyorum şu ana kadar bi sıkıntı göremedim.

Kasayı dak diamond Pro yaptım ve PSU'da ekran kartı kullanımı çok azdı ve yetti ben de şaşırdım yetmez sandım ama yetti SSD sorunlu demişsiniz kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntı göremedim.

SSD en riskli model değil ama şansınıza kalmış ileride sorun çıkartıp çıkartmayacağı. İleride çıkartabilir.
PSU yük altında sıkıntı çıkarabilir, sistem yükseltmek istediğinizde değiştirmek zorunda kalacaksınız zaten.

"Aldım, çalıştı" şeklinde bir yorum olmuş. Daha iyi sistemler bakabilirsiniz. RX 560, 4000 TL bütçe için düşük, o sistemin ederi 4000 TL olamaz. İade etmekten zarar gelmez, tabii edebiliyorsanız.

RX 560 için zaten 450W PSU öneriliyor, ikinci el PSU almak da riskli olur, FSP Hv Pro 550W bakabilirsiniz PSU olarak.

SSD en riskli model değil ama şansınıza kalmış ileride sorun çıkartıp çıkartmayacağı. İleride çıkartabilir.
PSU yük altında sıkıntı çıkarabilir, sistem yükseltmek istediğinizde değiştirmek zorunda kalacaksınız zaten.

''Aldım, çalıştı'' şeklinde bir yorum olmuş. Daha iyi sistemler bakabilirsiniz. RX 560, 4000 TL bütçe için düşük, o sistemin ederi 4000 TL olamaz. İade etmekten zarar gelmez, tabii edebiliyorsanız.
İade edemiyoprum ne yazık ki umarım ssd sıkıntı çıkarmaz dediğiniz gibi psu cidden kötü ama sistemin kullandığı wattı hesapladım 4 gün filan kapatmadan açık bıraktım.b i sıkıntı çıkmadı baya oyuna filan da girdim umarım ilerde de çıkarmaz bütçe kısıtlı diye işlemciyi yüksek seçtim ilerde ekran kartı değişirim diye ama değişemesem de düşük işlemci alıp rx 570 alsaydım darboğaz olucak tı 2 3 sene sonra oynanmayacak hale gelicekti ztn fazla yüksek gereksinimli oyun oynamıyorum.ssd de umarım sorun çıkarmaz .

Geri
Yukarı